Kadrs no video
Reklāma

““Saskaņai” ir divas sejas. Tā viena seja ir prokremliskā seja, Putina satelīta partija,” partijas KPV LV līdzpriekšsēdētājs Atis Zakatistovs sacīja RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu. Priekšvēlēšanu cīņas”, atbildot uz jautājumu par to, vai KPV LV ir gatava veidot koalīciju ar partiju “Saskaņa”. Raidījuma viesis ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (“Vienotība”) aicināja Zakatistovu “atbildēt ar “jā” vai “nē”” un beigt “visu laiku kaut ko vīterot”. Uz to Zakatistovs atbildēja: “Mēs atbalstām “Saskaņas” seju, kura ir leģitīms pārstāvis apmēram 25% Latvijas iedzīvotāju. Mēs vēlamies, lai šiem iedzīvotājiem ir kaut kāda teikšana.”

Ašeradens to pieņēma kā apstiprinošu atbildi uz jautājumu par koalīcijas veidošanu ar “Saskaņu”, tomēr Zakatistovs šādu pieņēmumu noraidīja. “Tā nebija tā atbilde. Mana atbilde ir, ka šis jautājums nav būtisks Latvijā – situācijā, kad ir nepieciešamas būtiskas reformas izglītībā un veselībā. Šis jautājums novērš uzmanību no galvenā,” sacīja KPV LV pārstāvis.

Viņš uzskata, ka par “Saskaņu” jārunā tikai tad, kad citas problēmas ir novērstas: “Galvenais ir tas, ka Latvijā ir nabadzība, ka Latvijā šobrīd valdība nepievērš uzmanību būtiskām lietām, tā vietā nodarbojas ar niecīgu jautājumu risināšanu un sarkano līniju vilkšanu. Ja mēs atrisināsim un panāksim vienošanos par izglītību, veselību, valsts pārvaldi, tiesiskumu un ekonomiku, tad mēs varam runāt par “Saskaņu”. Kamēr šie būtiskie jautājumi nav noskaidroti, šī ir dūmu pūšana acīs.”

Reklāma

Vēlreiz aicināts atbildēt uz iepriekš uzdoto jautājumu, Zakatistovs bija izvairīgs: “7. oktobris nāks, un tad mēs redzēsim, kāds ir sakārtojums balsīm. Šobrīd runāšana par kaut kādu koalīciju veidošanu tiešām ir nepamatota un pāragra.”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu