Foto - RPP
Reklāma

Svētdien, 26. augustā, neilgi pirms pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki Gogoļa tunelī ievēroja kādu pusaudžu kompāniju. Viena no kompānijā esošajām meitenēm nespēja pastāvīgi nostāvēt kājās. Uz notikuma vietu norīkota tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.

Policisti pusaudžus sastapa netālu no Gogoļa tuneļa izejas. Manāmi apreibusī meitene tobrīd gulēja uz zemes un nespēja nosaukt savu vārdu, ne arī izskaidrot, kas ar viņu noticis. Jautājot, vai pusaudži lietojuši grādīgos dzērienus, viņi kategoriski noliedza alkohola lietošanu.

Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Gaidot mediķus, meitene sāka vemt. Tikmēr pārējiem jauniešiem veiktas alkohola koncentrācijas pārbaudes izelpās. Testu laikā noskaidrots, ka viņi alkoholu nav lietojuši.

Pēc neilga laika notikuma vietā ieradās mediķi, kuriem meitene nodota. Pusaudze nedaudz atžirga un atzinās, ka iepriekš smēķējusi marihuānu un dzērusi degvīnu. No viņas tālruņa noskaidrots vecmammas numurs. Sieviete sazvanīta un informēta par notikušo. Vecmamma policistiem nosauca meitenes personas kodu. Veicot datu pārbaudi, atklājās, ka pusaudze ir vien 13 gadus veca. Ārsti nolēma meiteni nogādāt slimnīcā.

Reklāma

Policisti atkārtoti sazvanīja sievieti, kura tika informēta par mazmeitas hospitalizēšanu. Sirmā kundze, kas izrādījās arī meitenes likumīgā aizbildne, ieradās slimnīcā. Likumsargi pārrunu laikā noskaidroja, ka mazmeita, pirms došanās prom, vecmammai esot palūgusi 20 eiro. Sirmā kundze naudu viņai iedevusi, bet vēlāk mazmeita neesot noteiktajā laikā atgriezusies mājās. Tāpat meitene arī uz telefona zvaniem neesot neatbildējusi.

Šajā gadījumā pēc analīžu veikšanas informācija tiks nodota Valsts policijai turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu