Ilustrācija - Pixabay
Reklāma

Tu noteikti esi dzirdējis abus šos vārdus dažādos kontekstos. Karma ir tavu darbību sekas, bet darma – tevis paša iekšējais uzvedības kodekss. Bet – vai tu zini, ka abas šīs lietas ir tik lielā mērā saistītas, ka dzīvē nevar bez tām iztikt?

Kā cilvēciskām būtnēm mums jāmācās līdzsvarot karmu un darmu. Kad mēs zaudējam šo līdzsvaru, disbalanss izpaužas mūsu dusmās, aizvainojumos un ciešanās. Vai vēl sliktāk – mūsu slimībās, nelaimes gadījumos un atkarībās.

6 soļi, kas palīdzēs atrast līdzsvaru starp tavu karmu un darmu

1. Izvērtē, kādā veidā tu virzies pa dzīvi
Ja tu tiecies ļaut citiem tevi vest un brīnies, kāpēc dzīvē neiet tā, tu vēlies, iespējams, pienācis laiks vairāk rīkoties. Savukārt – ja esi no tiem cilvēkiem, kuri pastāvīgi atrodas ceļā, tev dienas laikā ir jāietur vairāk paužu.

Reklāma

2. Paņem to, kā tev pietrūkst
Padomā par to, kas pašlaik pietrūkst tavā dzīvē. Ja tās ir vairākas lietas, vienkārši izvēlies pašu svarīgāko no tām, lai tā būtu meditācija, brīvprātīgā darbs vai kaut kas vēl, kā tev trūkst pašreizējā brīdī. Un padomā par to, kā to iekļaut savā dzīvē.

3. Radi laiku un vietu
Padomā par laiku un vietu, kad tu apzināti atbrīvosi vietu tam, kā tev dzīvē pietrūkst. Piemēram, ja tu esi vairāk orientēts uz darbību, pārliecinies, ka esi radījis sev laiku un vietu, kur vari mierīgi un nekustīgi pasēdēt vairākas minūtes. Savukārt – ja tu parasti esi mājās vientulībā, atrodi vietu un laiku, kad tu varētu mijiedarboties ar apkārtējiem cilvēkiem.

4. Padari to par rituālu
Iemesls, kura dēļ tavam laikam, vietai, kā arī darbībai vai bezdarbībai ir jākļūst par rituālu, ir tajā, ka tu spēsi piepildīt šo laiku un vietu ar enerģiju un impulsu, un tas turpināsies katru dienu. Atgriežoties tajā pašā vietā, tajā pašā vietā katru dienu vai katru nedēļu, ir labs veids savienot tevi ar to pašu enerģiju, kas palīdzēs tev turpināt iet uz priekšu!

5. Praktizē to vismaz 21 dienu
Lai būtu garantija, ka tu turpināsi meklēt sava līdzsvara meklējumus, tev rituāls jāpraktizē vismaz 21 dienu. Kad tu spēsi dzīvot saskaņā ar savu jauno režīmu tik daudz dienu, tas kļūs par regulāru ieradumu.

6. Rezultāti
Pēc 21 dienas palūkojies atpakaļ kāds esi kļuvis, vai jūties labāk un līdzsvarotāk ikdienas dzīvē, vai arī nejūti līdzsvaru.

Katram cilvēkam ir jāatrod savs līdzsvars starp esību un darbību, lai dzīvotu veselīgu, jēgpilnu dzīvi. Līdzko tu atradīsi šo līdzsvaru, tu ievērosi, ka zini vairāk par savu ikdienas darbību.

Avots: “esotericblog.ru”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu