Reklāma

Jaunā koronavīrusa Covid-19 izraisītā saslimšana skārusi arī Aglonas baziliku, kur inficēšanās ar vīrusu konstatēta kādam priesterim, vēsta Latgales Reģionālā televīzija.

Covid-19 testi veikti arī pārējiem bazilikas garīdzniekiem, bet tie bijuši negatīvi.

Plašāk Latgales Reģionālās televīzijas sižetā!

Reklāma

Izvērtējot situāciju, dievnams apmeklētājiem uz dažām dienām bija slēgts, taču tagad tā durvis ir atvērtas, ieviešot papildu ierobežojumus dievkalpojumu kārtībā.

Nedēļas sākumā arī Saulkrastu sociālās aprūpes mājā tika konstatēti 15 Covid-19 slimnieki, tādēļ iestādes vadība lūdz atsaukties cilvēkus, kuri varētu palīdzēt.

Šobrīd aprūpes mājā palikušas tikai divas darbinieces, bet tās vadītāja Jogita Skujiņa Latvijas Televīzijai saka – mums būtu vajadzīgi septiņi cilvēki, lai pienācīgi spētu aprūpēt iestādes klientus. Lielākais risks ir tāds, ka aprūpes māja ir neliela un aprūpētājiem jādzīvo uz vietas.

Koronavīrusa izraisītā slimība #COVID19 pēdējā diennaktī apstiprināta 313 cilvēkiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centrs apkopotā informācija. Tas ir līdz šim lielākais vienā diennaktī reģistrētais Covid-19 saslimšanas gadījumu skaits Latvijā. Sešas personas mirušas (trīs personas vecuma grupā no 60 līdz 80 gadiem, trīs personas vecuma grupā no 80 līdz 90 gadiem).

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu