Foto - ringtv
Reklāma

Latvijas visu laiku labākais bokseris Mairis Briedis pēdējos mēnešos mainījis savas komandas sastāvu – treneri Sandri Kleinu un menežeri Alu Siestu, īstajā vārdā Albertu Hačuturovu. Lai gan no malas viss izskatījās visnotaļ civilizēti, sociālajā tīklā “Facebook” Hačaturovs atklāj, ka bijis sarežģītāk. Video nu jau bijušais menedžeris pārmet Briedim divkosību, nepateicību un lielu naudaskāri – pretējas lietas, ko pieņemts dzirdēt par plašsaziņas līdzekļos.

“Mairis Briedis ir talantīgs bokseris – par to nav jautājumu. Taču viņš ir mantkārīgs cilvēks. Daži runā par zvaigžņu slimību, tāda viņam nepiemīt,” video norādīja sarūgtinātais Als Siesta.

“Karjeras sākumā viņam palīdzēja visi, ieguldīja laiku un naudu. Nonācis virsotnē, viņš sāka domāt, kā atbrīvoties no cilvēkiem, kuri palīdzēja, lai nopelnītu pēc iespējas vairāk. Tāds ir tas jūsu leģendārais Briedis. Sāka strīdēties ar mani, sāka strīdēties ar Sandi Kleinu. Nezinu nevienu cilvēku, kuram tik daudz palīdzētu – apkārt bija sponsori, cilvēki, nauda, visa Latvijas valsts. Neviens neko neatteica. Šajā laikā viņā ieguldīju trīs reizes vairāk naudas nekā savā ģimenē, man ir sieva un divi bērni. Izdarīju daudz, lai viņu paceltu un padarītu par čempionu. Briedis ir kā meitene, kas dzīvo kopā ar oligarhu, bet tāpat skatās apkārt un meklē sev vēl kādu.”

Reklāma

“Un tad man pateica: Al, paldies par ieguldīto darbu, savu darbu esi izdarījis un par to saņēmis pietiekami lielu naudu. Bet dabā tā nenotiek,” teica Siesta, kurš sarunas laikā izteica draudus fiziski izrēķināties ar Brieža pašreizējo menedžeri Raimondu Zepu, paužot nožēlu, ka pats tagad neatrodas Rīgā un Zeps nav pa rokai.

“Kā jums, idiotiem, var ienākt prātā, ka mums nav līguma? Esam likuši parakstus uz kopīgiem dokumentiem. Visa pasaule taču zina, kurš ir tavs menedžeris. Visa pasaule!”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu