Reklāma

Trīsdesmit trīs gadus vecā Evita Skuja, kura pazuda 2018. gada 3.jūnijā Jelgavā, atradusies dzīva. Viņu atrada radinieki kopā ar vietējiem Jelgavas brīvprātīgajiem, kuri meklēja pazudušo sievieti slimnīcas apkārtnē, teikts organizācijas “Bezvests.lv” profilā “Facebook”.

“Māsu izdevās atrast aptuveni kilometra attālumā no Jelgavas slimnīcas, no kurienes viņa pazuda pirms trīs dienām. Evita, zaudējusi spēkus, gulēja zālē pie upes. Viņas ķermeņa temperatūra, pēc mediķu teiktā, bija pazemināta līdz 34 grādiem. Tas, ka viņu šodien atrada, iespējams, izglāba viņas dzīvību. Šobrīd viņa ir kopā ar mūsu otru māsu Ivetu un atrodas slimnīcā mediķu uzraudzībā, kur viņai sniedz visu nepieciešamo palīdzību. Pateicamies visiem brīvprātīgajiem par palīdzību. Saprotam, ka ne vienmēr tas iespējams fiziski, jo pazūd taču tik daudz cilvēku! Jebkurā gadījumā, mēs visiem esam ļoti, ļoti pateicīgi – gan tiem, kuri fiziski meklēja, gan tiem, kas dalījās ar informāciju un palīdzēja ar publikācijām, kā arī morāli mūs atbalstīja,” brīvprātīgajiem ziņoja pazudušās Evitas māsa Līga.

“Bezvests.lv pateicas visiem, kas palīdzēja dalīties ar informāciju, veidoja publikācijas interneta vietnēs un portālos. Liels cilvēcisks paldies! Kopīgiem spēkiem cilvēkam izdevās glābt dzīvību!”

Atgādinām, ka 3. jūnijā ap plkst.19:00 Evita izgāja no Jelgavas slimnīcas un neatgriezās. Pēdējo reizi pazušanas dienā ap plkst 14:00 slimnīcā redzēja viņas māsa.

Reklāma

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu