Instagram
Reklāma

Piecdesmit divu gadu vecumā pāragri mirušā miljonāra Valērija Maligina atraitne Elīna un meitas pusgadu pēc viņa nāves vienojušās par mantojuma sadali.

Kā vēsta “Vakara Ziņas”, tapis zināms, ka noslēgta vienošanās, kas apmierina gan Elīnu, gan uzņēmēja meitas, kuras vairākus mēnešus viena otru kaislīgi apmētāja apvainojumiem.

Noslēgtā vienošanās paredzot, ka tās saturs ir konfidenciāls un visas ar mantojuma lietu saistītās domstarpības ir atrisinātas. Trīsdesmit vienu gadu vecās Elīnas Maliginas advokāti panākuši, ka atraitnei pienākas 10 miljoni eiro. Vienošanās notikusi 25. maijā.

“Ilgstošu un sarežģītu pārrunu rezultātā, ņemot vērā visu iesaistīto pušu intereses, bet augstāk par visu vērtējot Valērija Maligina izveidotā uzņēmuma “Olainfarm” veiksmīgas darbības nodrošināšanu nākotnē kā viņa piemiņas apliecinājumu, esam vienojušies par mantojuma sadali. Panākto vienošanos uzskatu par kompromisu, kurā iespējami plašākajā veidā ietvertas Valērija nepilngadīgās meitas Annas, vecāko meitu Irinas un Nikas un manas intereses. Uzklausot vienam otru un nedaudz piekāpjoties, esam vienojušās par galveno – “Olainfarm” arī turpmāk būs viens no Latvijas farmācijas biznesa flagmaņiem, un mēs darīsim visu iespējamo tā attīstībai un darbības paplašināšanai nākotnē,” teikts Elīnas Maliginas paziņojumā.

Reklāma

“Cieņa pret mūsu tēvu un «Olainfarm» intereses bija pamatā mūsu vēlmei rast pieņemamu risinājumu. Uzņēmuma stabilai darbībai ir nepieciešama noteiktība, ko vairo vienota izpratne. Mums ir svarīga uzņēmuma nākotne, vēlamies turpināt ģimenes biznesu, lai tas arī turpmāk būtu mūsu un visas Latvijas lepnums,” pauda Maligina vecākās meitas.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu