Reklāma

Klāt maijs, un tas nozīmē, ka tiem, kuri iecienījuši horoskopus, laiks ieskatīties, ko zvaigznes mums sagatavojušas šajā mēnesī. Šoreiz ieklausīsimies pazīstamā astrologa Pāvela Globas prognozēs.

AUNUS var gaidīt grūtības karjerā, uzskata Globa. Tas varētu būt saistīts ar jaunu darbinieku ienākšanu kolektīvā. Viņu panākumi darbā var sašķobīt Auna profesionālo autoritāti. Bet Auns, protams, darīs visu, lai situāciju uzlabotu!

Liela iespēja, ka pie VĒRŠA pēdējā pavasara mēnesī pēkšņi pēc palīdzības vērsīsies radinieks vai sens draugs. Ja šis pakalpojums netraucē darba procesam, astrologs iesaka palīdzību neatteikt.

DVĪŅU zīmē dzimušajiem horoskops iesaka piesargāties no naudas zaudējuma, iespējams, kaut kādā veidā nozaudējot skaidru naudu. Kopumā maijs Dvīņiem būs mierīgs: milzu panākumus var negaidīt, bet mazas uzvaras vairāk nekā iespējamas.

Reklāma

VĒŽIEM jaunajā kalendāra periodā vērts izrādīt iniciatīvu darbā, jo kolēģi lēni aptvers jaunas lietas. Paļaujies uz sevi, un atradīsi daudzus veidus, kā atrisināt radušās problēmas, rekomendē astrologs Globa.

LAUVĀM ieteicams morāli sagatavoties konfliktiem ar priekšniecību, kas izvirzīs šajā zīmē dzimušajiem augstas prasības. Turklāt Lauvas gaida konkurence ar kolēģiem kādā strīdus jautājumā, kurā uzvarētāju nemaz nebūs.

JAUNAVAS, kas strādā radošās profesijās, maijā var gaidīt jaunu spēku pieaugumu, viņas var apciemot mūza. Pārējos šīs zīmes pārstāvjus gaida dzīves pieredzes pārdomāšana un pievēršanās pašizglītībai.

SVARIEM astrologs iesaka iegūt jaunus draugus un paziņas. Jaunu kontaktu veidošana palīdzēs pārskatīt, iespējams, novecojušas tradīcijas tavā dzīvē.SKORPIONIEM maijā nebūs viegli saglabāt aukstasinību un mieru. Gaidāmi konflikti ar radiniekiem, ātri noslēgt mieru neizdosies.

STRĒLNIEKIEM zvaigznes neiesaka nodarboties ar jautājumiem, kas saistīti ar vēršanos valsts iestādēs. Daudziem šīs zīmes pārstāvjiem izdosies mainīt darbu un īstenot savu lielāko sapni. Varētu veikties arī papildus ienākumu meklējumos.

MEŽĀŽIEM maijā vajadzētu izturēties piesardzīgi, lai nenodarītu sāpes apkārtējiem. Tas attiecas gan uz nejauši draugu lokā izteiktām frāzēm, gan nejaušām sarunām ar mazpazīstamiem cilvēkiem.

ŪDENSVĪRIEM pēdējā pavasara mēneša sākums ir lieliski piemērots laiks darba vietas maiņai. Jaunais kolektīvs, visticamāk, pieņems tevi ar atplestām rokām.

ZIVJU dzīvē maijs būs mierīgs periods. Pāvels Globa šīs zīmes pārstāvjiem iesaka nelielu atvaļinājumu. Ja uzkrājušies parādi, pacenties no tiem atbrīvoties līdz mēneša beigām.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu