Publicitātes foto, Sīms Solmans
Reklāma

Zaudējot kontroli pār automašīnas vadību ASV Floridas štatā, kokā ietriecies un dzīvību zaudējis pazīstamais latviešu basketbolists Kristers Zeidaks, vēsta resurss nbc.com.

28 gadus vecais Zeidaks brauca ar 2004. gada izlaiduma “Chevrolet Silverado”, pārbraucot “Stop” zīmi un ietriecoties sētā, pirms automašīna ietriecās kādā Neapoles pilsētas parka kokā.

Zeidaks mira notikuma vietā. Kā vēsta ASV policija, viņš nebija piesprādzējies, bet par alkohola klātbūtni traģiskajā nelaimes gadījumā varasiestādes pagaidām komentārus nesniedz. Par notikušo informēta basketbolista ģimene.

Kā vēsta Latvijas portāls sportacentrs.com. Kristers Zeidaks, kura tēvs ir leģendārais latviešu basketbolists Aigars Zeidaks, pārstāvēja visu vecumu Latvijas jaunatnes izlases, piedaloties U16 un pa divām reizēm gan U18, gan U20 Eiropas čempionātos. Pie sava vecuma izlasēm Kristers allaž bija viens no komandas vadošajiem spēlētājiem.

Reklāma

“Rīdzenes” sporta skolas audzēknis Zeidaks Latvijas čempionātā pārstāvēja “LU/Rīdzene”, “Barons/LMT”, “Turību” un “Ventspili”, ar ko 2014. gadā kļuva par Latvijas čempionu. Tāpat Zeidaks uzspēlēja dažādās ASV universitātēs, Spānijā, Itālijā, bet pēdējais pieraksts Zeidakam bija Raplas komandā Igaunijā. 2014. gadā rudenī Zeidaks tika atzīts par mēneša labāko spēlētāju Baltijas līgā, taču vēlāk tika pieķerts aizliegtu vielu lietošanā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu