Reklāma

gaisa_baloni
Pirmais baloniņš
Rītdiena, visticamāk, tev būs labākā nedēļas diena. Vienīgi centies nekoncentrēties uz citiem cilvēkiem. Pavadi dienu labā noskaņojumā, lai tev apkārt visi smaidītu.

Attiecībās ar radiniekiem nebūs lielu sarežģījumu, arī mīlas dzīvē vējos pavasarīga romantika. Nav vērts izjaukt ierasto lietu kārtību, spert pārāk oriģinālus, ekstravagantus soļus; steiga un kņada arī nav labākie padomdevēji.

Otrais baloniņš
Rītdiena ir daudzsološa. Varētu notikt kaut kas, ko tu esi gaidījis jau ilgāku laiku. Esi gatavs pārsteigumam? Centies dzīvot šeit un tagad, rīt tas ir svarīgāk nekā jebkad iepriekš.

Iepriecinās draugi un mīļotais cilvēks, pateicoties viņu padomiem, pieņemsi pareizus lēmumus. Diena piemērota ģimenes attiecību nostiprināšanai, visus ģimenes locekļus skarošu jautājumu risināšanai. Dzīves potenciāls samērā augsts, pašsajūta – lieliska.

Reklāma

Trešais baloniņš
Baloniņš vēsta, ka rītdiena būs veiksmīga. Tu sasniegsi to, par ko vien iedomāsies.

Tev jācenšas būt vērīgākam pret Visuma zīmēm. Tev ir viss, kas vajadzīgs tieši šeit, tieši tagad. Tev vienkārši jāpievērš uzmanība iespējām, kādas tev pieejamas.

Iespējamas senu paziņu vai attālu radinieku vizītes; viesu uzņemšana nebūs joka lieta!

Nostiprināsies draudzības un romantiskās attiecības, radīsies daudz iemeslu, lai ar optimismu skatītos nākotnē, nebaidoties no nepatīkamiem pārsteigumiem un vilšanās.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu