Reklāma

Sapņu ķērājs ir tradicionāls Amerikas indiāņu amulets. Tos piekāra pie ieejas vigvamā, lai tajā ienāktu tikai labi cilvēki, dzīvnieki un pozitīva enerģija.

Mazliet vēlāk to sāka izmantot cilvēku sapņu “filtrēšanai”, lai redzētu tikai mierīgus, viedus sapņus.

Sapņu ķērājs sargā gulošu cilvēku no ļauniem gariem. Indiāņi uzskatīja, ka ar tā palīdzību var rast iedvesmu un laimi, kā arī saprast, kāpēc kaut kas noticis tavā dzīvē.

Viss atkarīgs no spalvām, pērlītēm un ziediem, kas izmantoti tavā sapņu ķērājā.

Reklāma

Piedāvājam izvēlei vienu no trim dažādiem sapņu ķērājiem – tas kaut ko interesantu pastāstīs par tavu zemapziņu!

Pirmais sapņu ķērājs
Tev reizēm patīk pārspīlēt situācijas un notikumus. Diezgan bieži tu pārāk emocionāli reaģē uz noteiktiem dzīves aspektiem. Protams, visu nevajag turēt sevī, bet ir brīži, kad vērts vienkārši nomierināties. Tev vērts iemācīties filozofiskāk skatīties uz pasauli.

Kad to apgūsi, tuvākajā laikā tavā dzīvē notiks kaut kas ļoti labs un gaišs, ko gaidīji samērā ilgi.

Otrais sapņu ķērājs
Esi gatavs – gaidāmas nopietnas pārmaiņas! Kaut kādā ziņā daudzas lietas tavā dzīvē sāksies no nulles. Koncentrējies un sakopo enerģiju – tā būs vajadzīga. Ir iespēja šīs pārmaiņas pavērst savā labā. Dažus sliktus ieradumus un paradumus būtu labāk atstāt pagātnē.

Trešais sapņu ķērājs
Tevi gaida jaukas un siltas attiecības. Tavu sirdi jau reiz salauza, tu juties vientuļi, bet drīz var notikt kaut kas ļoti labs. Laime nav aiz kalniem, bet pagaidām smaidi, mīli un rūpējies par tuviniekiem.

Tas, ko darām, atgriežas pie mums nākotnē kā bumerangs. Ļoti svarīgi ticēt, ka nākotnē gaida kaut kas vai kāds ļoti labs.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu