Reklāma

tests
Katram cilvēkam ir savs pasaules redzējums, skats uz dzīvi. Tāpēc esam tik dažādi. Atceries bērnības spēli, kad skatījies uz mākoņiem un mēģināji iztēloties, kādu formu tie atgādina? Vai brīnījies, ka kāds redz koku, bet cits – dzīvnieku?

Šis tests ļaus tev sevi iepazīt labāk. Viss, kas vajadzīgs, ir atbildēt uz vienu jautājumu: ko tu pirmo ieraudzīji šajā attēlā?

1. Valis
Tavu mērķtiecīgumu un neatlaidību var tikai apskaust. Tu neesi no tiem, kas izvairās no grūtībām, met tām līkumu vai ļauj visam palikt pašplūsmā. Dzīve tevi ir iemācījusi, ka jāpaļaujas paša spēkiem.

Tieši tāpēc tu esi kļuvis tik spēcīgs cilvēks. Bet neaizmirsti, ka ar tuviniekiem un draugiem var dzīvot arī citādi: būt maigākam un mīļākam pret mājiniekiem.

Reklāma

2. Acs
Tev nekas nepaiet garām neievērots: tu esi ļoti uzmanīgs cilvēks, kas labi pazīst citus. Ar tevi nav garlaicīgi – tu esi ļoti interesants sarunas biedrs.

Draugi novērtē, ka esi uzticams un labsirdīgs. Mīļo cilvēku labā tu esi gatavs iet caur uguni un ūdeni.

3. melna figūra
Tu esi uzņēmies pārāk daudz. Iespējams, tā ir tava dzīves pozīcija, ka esi ieradis tikt galā ar visu pats, bet neaizmirsti, ka pat tev ir vajadzīga atpūta.

Stress darbā vai personīgajā dzīvē var negatīvi ietekmēt veselību. Dodies ceļojumā vai vienkārši uz laukiem. Izstaigā veikalus. Izdari kaut ko labu sev. Tu to esi pelnījis.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu