Foto - Facebook, Ilzes Skromanes profils
Reklāma

Indijā, Kovalamas pludmalē, pazudusi 33 gadus vecā Līga Skromane. Pēdējo reizi jaunā sieviete, kura cieš no depresijas, redzēta 14. martā.

Līgas meklēšanu gan policijā, gan medijos un sociālajos tīklos organizē viņas māsa Ilze, ar kuru kopā pazudusī sieviete viesojās Indijā, kur apmeklēja dziednieciskas un garīgas nodarbības.

Līgas pastāvīgā dzīvesvieta pēdējos piecos gadus ir Īrijā, no turienes ir arī viņas draugs Endrjū. Uz Indiju Līgu uzaicinājusi tieši Ilze cerībā, ka Ājurvēdas prakses palīdzēs viņai atgūt veselību. Pašai Ilze Indija un tās cilvēki ir ļoti tuvi, abas māsas arī kopā nodevušās dažādiem garīgiem meklējumiem.

Liktenīgās dienas rītā Līga nav devusies uz ieplānotu nodarbību, sakot, ka nejūtas labi. Kad māsa atgriezusies abu dzīvesvietā, jaunā sieviete bija izgaisusi, paņemot līdzi vien mazliet naudas un sandales. Dokumenti, mantas un naudas maks bija palikuši numuriņā.

Reklāma

Plaši meklēšanas pasākumi pludmalē, kas atrodas aptuveni 30 kilometru attālumā no māsu dzīvesvietas, un tās tuvumā joprojām nav devuši rezultātus.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu