Reklāma

Edgars Buļs satikās ar Haraldu Silovu, lai aprunātos ar sportistu par viņa lielisko sniegumu. Par Baibas Bendikas gaidāmo startu stāsta Ilmārs Bricis, bet daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs saņem video sveicienu no dziedātāja Dona.

#LatvijaKorejā: Silovs piepildīja savu un brāļa sapni; mūziķis Dons sveicina Vasiļjevu

Olimpiskais reportieris Edgars Buļs ir kopā ar Latvijas izlasi Ziemas Olimpisko spēļu norises vietā Dienvidkorejā, lai ik dienu ziņotu par aktuālākajiem notikumiem un mūsējo panākumiem. LMT Viedtelevīzija piedāvā jaunāko reportāžu no Phjončhanas, kurā Edgars tikās ar Latvijas labāko ātrslidotāju Haraldu Silovu, biatlona zvaigzni Ilmāru Brici un talantīgo daiļslidotāju Denisu Vasiļjevu.

Reklāma

Patīkamu pārsteigumu Latvijai vakar sagādāja ātrslidotājs Haralds Silovs, Olimpiādē izcīnot augsto ceturto vietu. Edgars tikās ar Haraldu, lai apspriestu, kā sportists vērtē aizvadītās sacensības. Silovs intervijā arī atklāj, kādu lomu viņa sportista karjerā spēlēja brālis Helmuts, kura fotogrāfija sacensībās bija piesprausta pie sportista krūts, un kā Olimpiāde kalpoja kā sava veida pateicība brālim par viņa mīlestību.

Bet šodien 15 km startam biatlonā gatavojas mūsu sportiste Baiba Bendika. Lielā Phjončhanas vēja dēļ biatlona sacensības ir kā loterija, un treneris Ilmārs Bricis sarunā ar Edgaru skaidro, kāda ir šādas distances specifika un cik sarežģīta ir šaušana stipra vēja laikā.

Valentīndienas sirsnīgās noskaņas valda arī olimpiskajā ciematā. Olimpiskā izaicinājuma laikā Edgars Buls aicināja Denisu Vasiļjevu rādīt savu slidošanas meistarklasi pie Dona dziesmas “Pa ceļam”, un šoreiz Phjončhanā tikās ar sportistu, lai nodotu viņam sirsnīgu video sveicienu no mūziķa. Deniss ir patiesi priecīgs par Dona atbalstu un sūta arī savus sveicienus Valentīndienā saviem atbalstītajiem un dziedātājam.

Seko līdzi Latvijas sportistu sacensību tiešraidēm LMT Mājas viedtelevīzijas LTV7 kanālā un skaties interesantāko notikumu reportāžas no Phjončhanas Ziemas Olimpiskajām spēlēm ik dienu arī lietotnē LMT Straumē un internetā.

Skatītāji aicināti atbalstīt mūsu sportistus un iesaistīties Twitter diskusijās ar tēmturi #LatvijaKorejā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu