Reklāma

Olimpiskais reportieris Edgars Buļs ir kopā ar Latvijas izlasi Ziemas Olimpisko spēļu norises vietā Dienvidkorejā, lai ik dienu ziņotu par aktuālākajiem notikumiem un mūsējo panākumiem. LMT Viedtelevīzija piedāvā reportāžu no sestās dienas Phjončhanā, kurā paredzēti Latvijas biatlonistu – Baibas Bendikas, Andreja Rastorgujeva un Oskara Muižnieka – starti un jūtams liels satraukums pirms izšķirošajiem skeletona nobraucieniem.

Sagaidot Olimpisko spēļu trilleri jeb trešo un ceturto braucienu skeletonā, Edgars tiksies ar Līvu Oliņu, vēl vienu Latvijas pārstāvi Olimpisko reportieru saimē. Līva Phjončhanā strādā Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas televīzijā un varēs apliecināt, ka Martinu un Tomasu Dukuru ciena sportisti no visas pasaules un lūdz mūsu sportistu padomus labāka rezultāta sasniegšanai.

Edgars ar biatlona leģendu Ilmāru Brici šoreiz apspriedīs prognozes un mūsu sportistu iespējas 15 kilometru biatlona distancē dāmām un 20 – vīriem. Kādu vietu Bricis paredz Andrejam Rastorgujevam, uzzināsim jaunākajā reportāžā!

Reklāma

Seko līdzi Latvijas sportistu sacensību tiešraidēm LMT Mājas viedtelevīzijas LTV7 kanālā un skaties interesantāko notikumu reportāžas no Phjončhanas Ziemas Olimpiskajām spēlēm ik dienu arī lietotnē LMT Straumē un internetā.
Skatītāji aicināti atbalstīt mūsu sportistus un iesaistīties Twitter diskusijās ar tēmturi #LatvijaKorejā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu