Reklāma

Latviešu būvētajā Phjončhanas 2018. gada Ziemas Olimpisko spēļu snovborda trasē svētdien notika pirmās slopestyle disciplīnas sacensības. Latviešu speciālisti no uzņēmuma We Build Parks.com (WBP) sadarbībā ar ilggadējo vācu partneri Schneestern Dienvidkorejā atrodas jau piekto nedēļu, un vēsta par veiksmīgu būvniecības darbu pabeigšanu.

WBP grupas komanda no Baltic Snowpark Agency, nesot Latvijas vārdu plašajā pasaulē, jau vairāk kā mēnesi atrodas Dienvidkorejā, kur izbūvēja slopestyle trasi šī gada Ziemas Olimpiskajām spēlēm, kas notiek no 9. līdz 25. februārim. Darbi noritējuši bez aizķeršanās, un izbūvētās platformu aprises ir milzīgas un sastāv no vairākām unikālām konstrukcijām.

Dienvidkorejā joprojām atrodas BSA uzņēmuma vadītājs Jānis Jansons ar komandas biedru Jāni Daļecki. Abi ir neizsakāmi gandarīti par paveikto un pateicīgi par iespēju piedalīties Olimpisko spēļu projektā. “Šis gads mums pavisam noteikti ir iesācies ar vērienīgu sasniegumu. Esam izbūvejuši līdz šim iespaidīgāko slopestyle trasi, kur jau spilgti aizvadīti divi no sešiem fināliem.

Reklāma

Papildus ikdienas darbiem Phoenix kūrortā klātienē tikāmies ar Latvijas valsts prezidentu Raimondu Vējoni un kundzi Ivetu Vējoni viņu pagaidu rezidencē Dienvidkorejā. Ar prieku pastāstījām mūsu ceļu no snovošanas piemājas pļavās līdz pat Olimpiskajai trasei. Klātienē apmeklējām arī Olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju, kas bija ļoti, ļoti iespaidīga un emocionāla, tendēta uz mieru starp abām Korejām. Esam emociju pārpilni, un būs grūti atgūties no spilgtajiem iespaidiem, ko šeit esam guvuši,” vēsta Jānis Jansons.

Iepriekšējās pāris dienās aizvadīti arī divi superfināli – par Olimpisko čempionu snovborda slopestyle vīriešu grupā kļuva 17 gadīgais amerikānis Redmonds Džerards (Redmond Gerard), savukārt sievietēm, savu Sočos iegūtu titulu, aizstāvēja Džeimija Andersone (Jamie Anderson). Abi sportisti sarunā ar Jāni atzina, ka trase ir ļoti unikāla, kreatīva un pilnībā atbilstoša četrgades spilgtākajam notikumam.

BSA būvē unikālus projektus visā pasaulē, un Olimpiskās spēles, bez šaubām, var saukt par triumfu uzņēmuma profesionālajā darbībā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu