Kadrs no video
Reklāma

“Es domāju, ka “Saskaņa” nebūs valdībā, jo, ja vajadzēs, taisīs ļoti plašas koalīcijas,” komentējot “sarkano līniju” izmaiņas politikā, RīgaTV24 raidījumā “Kur tas suns aprakts?” pauda politologs Ivars Ījabs.

Diskusijas turpinājumā Ījabs iezīmēja, kāda varētu būt jaunā valdība: “Nevajadzētu iedomāties, ka šīs vēlēšanas būs izņēmums attiecībā uz to, cik daudzi no tiem jaunajiem veidojumiem sašķelsies un jautājums, cik stundas vai dienas pēc vēlēšanām – zināma tradīcija ir jau iezīmējusies.” “Pirmkārt, es domāju, ka tur būs vienkārši viena ļoti raiba labēji centriska koalīcija,” prognozi izteica Ījabs.

Par partijas “Saskaņa” iespējamajām pozīcijām valdībā viņš izteicās noraidoši: “Jautājums par “Saskaņu” varētu kļūt aktuāls tikai tad, ja tā koalīcija kaut kāda iemesla dēļ nesanāk.” Viņš norādīja, ja vienīgi arī partija “Latvijas Krievu savienība” iekļūs valdībā, tad abas šīs partijas varētu mēģināt veidot kaut kādu kombināciju.

Reklāma

“Bet pamatā valdība būs viena normāla, labēji centriska valdība. Es uzdrošinos minēt – ar augstu varbūtību ar Kučinski kā Ministru prezidenta kandidātu, ar kuru tad mēģinās kaut kā izrullēt to situāciju. Es neredzu pamatu domāt, ka “Saskaņa” būs valdībā,” raidījumā viedokli izteica Ivars Ījabs.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu