Publicitātes foto
Reklāma

Tallink Grupp paziņoja, ka otrais Burger King restorāns Latvijā tiks atvērts Rīgā, Vienības gatvē 113, savukārt trešais restorāns tiks atvērts Audēju ielā 14, blakus tirdzniecības centram Galerija Centrs Rīgas vecpilsētā. Restorānu Vienības gatvē paredzēts atvērt līdz 2020. gada beigām un restorānu Audēju ielā – 2021. gada pirmajā pusē. Tallink jau 2020. gada pavasarī paziņoja par ieceri atvērt pirmo ātrās ēdināšanas ķēdes restorānu iepirkšanās un izklaides centrā Akropole 2020. gada beigās.

Komentējot abu restorānu atrašanās vietu izvēli, Katre Kevaska, Tallink Grupp krasta mazumtirdzniecības biznesa attīstības vadītāja, sacīja: “Esmu gandarīta, ka ir nodrošinātas jau trīs lieliskas restorānu atrašanās vietas Latvijā un drīzumā varēsim paziņot arī pirmo divu restorānu atvēršanas datumus, kas ieplānoti jau 2020. gadā. Šobrīd notiek aktīvs darbs pie restorānu iekārtošanas un aprīkošanas, kā arī procedūru izstrādes un personāla atlases veiksmīgai restorānu darbības uzsākšanai Akropolē un Vienības gatvē, vienlaikus ievērojot visus pašreizējos drošības noteikumus un pasākumus.

Restorānam Vienības gatvē ir liels potenciāls, pateicoties tā tuvai atrašanās vietai pie galvenā autoceļa starp Rīgu un Jelgavu, kā arī restorāna izvietojumam blakus tirdzniecības centram. Paredzēts, ka šis restorāns būs arī pirmais Burger King Baltijā, kur tiks izveidota pirmā auto kase, papildus piedāvājot klientiem lielāku mobilitāti un iespēju baudīt pasaulē slavenos burgerus un citus garšīgus restorāna ēdienus, neizkāpjot no auto.

Mūs ļoti priecē arī atrašanās vieta Vecrīgā, blakus iecienītajam tirdzniecības centram Galerija Centrs. Kad šis restorāns tiks atvērts nākamā gada pirmajā pusē, tas saviem viesiem piedāvās iespēju baudīt ēdienus restorāna divos stāvos un vasaras sezonā arī uz āra terases. Esmu pārliecināta, ka visi trīs restorāni, kurus šobrīd esam iecerējuši atvērt Latvijā, gūs labu atsaucību un kļūs iecienīti, un mēs ar nepacietību gaidām iespēju iepriecināt savus klientus ar slavenajiem – uz liesmas grilētajiem – burgeriem, kā arī iepazīstināt ar pārējo mūsu gardo ēdienkarti,” piebilda Katre Kevaska.

Reklāma

Līdz ar trīs restorānu atvēršanu Latvijā, globālā zīmola Burger King franšīzes īpašnieki Tallink Grupp radīs aptuveni 100 jaunu darba vietu. Kopumā nākamo piecu gadu laikā visās Baltijas valstīs plānots atvērt vairāk kā 40 Burger King restorānu Baltijas valstīs ar vairāk kā 800 jaunām darba vietām.

“Neskatoties uz šī brīža izaicinājumiem un ievērojamo konkurenci ātrās ēdināšanas restorānu segmentā, uzskatām, ka Baltijas tirgū joprojām ir vieta kvalitatīvam ātrās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējam, kā arī pieejams plašs Burger King sekotāju skaits, kuriem ir vēlēšanās baudīt gardus burgerus,” uzsvēra Katre Kevaska.

Šī gada maijā un jūnijā tika atvērti jau četri Burger King restorāni Tallinā. Septembrī darbību uzsāka restorāns Tartu. Visi pieci Burger King restorāni Igaunijā guva labu atsaucību un kļuva populāri vietējo burgeru cienītāju vidū jau no pirmās dienas, kad katru minūti tika nopirkts viens ikoniskais Whopper burgers. Papildus Burger King maltīšu baudīšanai restorānos, klienti var pasūtīt Burger King ēdienus, izmantojot ēdienu piegādes pakalpojumus, piemēram, Bolt Food.

Lai nodrošinātu visaugstākos higiēnas un drošības standartus, visos Burger King restorānos tiek ieviesta virkne drošības pasākumu un noteikumu.

Kopumā līdz 2020. gada beigām ir plānots, ka Baltijā darbosies astoņi restorāni: pieci restorāni Igaunijā, divi Latvijā un viens Lietuvā. Vairāk informācijas mājaslapā www.burgerking.com.

Kā jau ziņots, Igaunijas prāmju operators “Tallink Grupp” (“Tallink”) pirmos “Burger King” restorānus Latvijā un Lietuvā atvērs tirdzniecības centrā “Akropole” Rīgā un “Akropolis” Viļņā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu