Reklāma

Superpopulārā Krievijas televīzijas šova “Ekstrasensu cīņas” dalībnieks Ņikita Turčins, kurš ar sevi iepazīstina kā ar starpnieku starp reālo dzīvi un mirušo pasauli, izrādījies video blogeris jeb vlogeris, kuram ar okultajām zinībām, iespējams, ir visai maz sakara.

“Ņikita, kas tas tāds?” pārraides uzņemšanas laikā prasa viens no “skeptiķiem”, Sergejs Safronovs. “Tās ir mirušu cilvēku atslēgas,” atbild gaišmatainais puisis, krietni šokējot dalībniekus un, protams, krietni vairāk – raidījuma skatītājus.

Savukārt interneta žurnāls SUPER noskaidrojis, kā patiesībā dzīvo pats jaunākais mistiskā projekta dalībnieks, kurš, kā pats apgalvo, sazinās ar mirušo pasauli.

Reklāma

Ņikita bērnību pavadījis Blagoveščenskā, bet pēc tam pārcēlies uz Severnaju pie Maskavas, kur arī pabeidzis skolu.

Puisis klasē bijis ļoti populārs, tāpēc soctīklos vienmēr bijis daudz jautru selfiju ar skolasbiedriem. Bet 17 gadus vecais “gaišreģis” sapņojis aizbraukt uz Maskavu un kļūt par televīzijas zvaigzni.

Īstenojot šo sapni, puisis sācis filmēties seriālos un piedalīties visdažādākajās provēs gan kino, gan televīzijā. Strādājis arī par televīzijas žurnālistu.

Paralēli Turčins veidojis par veiksmīgu vlogeri: viņam ir savs YouTube kanāls, kur viņš iepazīstinājis, piemēram, ar karstvīna receptēm. Šobrīd gan visi ieraksti dzēsti, tos nomainot uz dažādu garu un tumšu būtņu izsaukšanas rituāliem.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu