Reklāma

Mākslinieciskā dejas, tehnoloģiju un klasiskās mūzikas sintēzē Samsung Latvijā atklājis jaunos Galaxy S9 un S9+ viedtālruņus.

Iespēju apskatīt jaunos viedtālruņus un izmēģināt to funkcijas izmantoja vairākas Latvijas sabiedrībā zināmas personas. Viesu vidū bija grupas “Carnival Youth” puiši, kamaniņu braucēji Andris un Juris Šici, TV raidījumu vadītāja Kristīne Garklāva, skaistumkonkursu laureāte Diāna Kubasova, māksliniece Kristīne Luīze Avotiņa, uzņēmēja un sabiedrības dāma Marika Ģederte, šefpavārs Raimonds Zommers, Baltijas Modes federācijas prezidente Jeļena Strahova, pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems un citi.

Par to, ka viedtālruņi maina to, kā raugāmies uz sevi un lietām sev apkārt, viesiem bija iespēja pārliecināties arī baudot klaviermūzikas un dejas saspēli pianista Andreja Osokina un horeogrāfes Gabijas Bīriņas izpildījumā.

Vakara gaitā starp viesiem tika izlozēts viens jaunā Galaxy S9+ īpašnieks. Laimīgā loze šajā vakarā krita uz Kristu Legzdiņu, kurš ir pirmais cilvēks Latvijā, kas iegūst jauno viedtālruni vēl pirms tā nonākšanas pārdošanā. Tā kā Krists ikdienā strādā telekomunikāciju nozarē un ar tehnoloģijām ir uz “Tu”, viņa prieks par jauniegūto telefonu bija neviltots.

Reklāma

Par jaunā telefona īpašībām un tehniskajām iespējām labas atsauksmes sniedz arī šķēpmetēju pāris Līna Mūze un Zigismunds Sirmais. “Izmēģinājām uztaisīt paši savas emocijzīmes un bijām pārsteigti, cik dabiskas un telpiskas tās sanāca,” stāsta abi sportisti un neslēpj, ka šādas personalizētas emocijzīmes labprāt izmantotu arī ikdienas saziņā. Abi jaunieši arī uzteic īpaši lēnās kustības video režīmu, kas vakara gaitā viņiem ļāva pavisam ar jaunu skatu paskatīties uz, piemēram, balonu spridzināšanu.“Ar Emoji jeb emocijzīmes, kas izskatās tieši tā kā mēs paši, ir tas, kas mani šajā telefonā pārsteidza visvairāk. Jaunais Galaxy S9 telefons ir pierādījums tam, ka realitāte tehnoloģijās ienāk arvien vairāk, un esmu pārliecināts, ka jau nākamajos gados mēs varētu sagaidīt to, ka telefonā redzamo saturu varēsim projicēt gaisā,” saka pasākumu vadītājs Aivis Ceriņš un salīdzina to ar filmā “Zvaigžņu kari” redzēto.

Arī dziedātājs Justs Sirmais pozitīvi vērtē jaunās Galaxy S9 sērijas viedtālruņus. “Tā kā mirkļu fiksēšana un video filmēšana ir būtiska mana darba daļa, kameras kvalitāte ir viens no būtiskākajiem kritērijiem, izvēloties jaunu viedtālruni. Galaxy S9 fotografēšanas un video filmēšanas iespējas noteikti mani šovakar patīkami pārsteidza,” saka mūziķis. Justs arī neslēpj, ka pēdējā laikā viņa esošais telefons viņu pieviļ arvien biežāk, īpaši aukstā laikā, tāpēc, domājot par jaunu ierīci, viņš apsvērtu arī izvēli par labu Samsung.

Deviņas lietas, ka jāzina par jauno Samsung Galaxy S9 un S9+

1. Jaunajos viedtālruņos ir labākās kameras, kādas Samsung viedtālruņos jebkad bijušas.

2. Īpaši lēnas kustības video režīms jeb Super Slow Motion ļauj iemūžināt ikdienas dinamiskos brīžus un ieraudzīt detaļas jaunā gaismā.

3. Kameras duālais diafragmas atvērums ļauj notvert mirkļus teju jebkādas gaismas apstākļos.

4. Ierasto emocijzīmju vietā Galaxy S9 un S9+ lietotājs var izveidot savu emodži, kas izskatās, izklausās un rīkojas tā, kā viņš pats.

5. Nebijušai izklaides pieredzei viedtālruņiem ir jaudīgi stereo skaļruņi un Dolby Atmos telpiskā skaņa.

6. Telefona atbloķēšanu var ātri un ērti veikt ar viedo skenēšanu jeb Intelligent Scan, kas izmanto acs varavīksnenes skenēšanas un sejas atpazīšanas tehnoloģijas.

7. Tālruņu atmiņu iespējams paplašināt līdz pat 400 GB.

8. Jaunie telefoni Latvijā būs pieejami trīs krāsās – pusnakts melnā, koraļļu zilā un ceriņu violetā.

9. Oficiāli pārdošanā Latvijā viedtālruņi nonāks 16. martā, bet, veicot telefona iepriekšpasūtīšanu līdz 7. martam, to varēs saņemt līdz pat septiņām dienām ātrāk.

Aivis Cerins

Alona Ribakova

Andrejs Osokins

Anna Turanova

Baiba Prindule Rence

Brali Sici

Carnival Youth

Dinara Rudane un grupa

Dinara Rudane

Elita MilgraveFilips Cojs

Galaxy S9 un S9+ atklasanas pasakums_1

Galaxy S9 un S9+ atklasanas pasakums_2

Galaxy S9 un S9+ atklasanas pasakums_3

Galaxy S9 un S9+ atklasanas pasakums_4

Galaxy S9 un S9+ atklasanas pasakums_5

Galaxy S9 un S9+ atklasanas pasakums_6

Galaxy S9 un S9+ atklasanas pasakums_7

Galaxy S9 un S9+ atklasanas pasakums_8

Galaxy S9 un S9+ atklasanas pasakums_9

Galaxy S9 un S9+ atklasanas pasakums_10

Galaxy S9 un S9+ atklasanas pasakums_11

Graveru gimene

Ieva Brante

Janis Spinga

Janis Spinga_Aivis Cerins

Julija Rumjanceva

Justs Sirmais

Justs Sirmais_Kristine Brante

Kristine Brante

Kristine Garklava

Kristine Lindenblate

Laura Raila

Lina Muze un Zigismunds Sirmais

Linda Vesate

Marika Gederte

Marika Gederte_Kristine Lindenblate

Marina Dianova

Maris Kikans

Marta Kukarane_Aivis Cerins_Ruta Reinika

Martins Kapzems

Raimonds Zommers

Signe Meirane

Signe Reinholde-Abolina

Sportisti un vinu olimpiskie telefoni

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu