Reklāma

Viņi no augšas redz visu?
Kopš 1964. gada Kalifornijā praktizējošajam ķirurgam Rodžeram Leiram vienmēr bijusi nevainojama reputācija, un neviens nekad viņu nav uzskatījis par dīvaini. Pasaules slavu ārsts ieguva, pateicoties absolūti unikālu operāciju sērijai: viņam pirmajam izdevās no pacienta ķermeņa izņemt… citplanētiešu iedzīvinātos implantātus. Un pašu pirmo šādu operāciju viņš izdarīja pats sev…

Pārtrauktais lidojums
1973. gada augustā Rodžers savā nelielajā privātajā lidmašīnā pacēlās dzimtā štata debesīs. Tad pēkšņi bez jebkāda iemesla visas ierīces pārstāja darboties, bet viņš pats zaudēja samaņu. Cik ilgi ārsts atradās šādā stāvoklī, viņš nevar pateikt, taču, visticamāk, tikai mirkli, pretējā gadījumā katastrofa būtu neizbēgama. Kad Leirs atguvās, viņam izdevās veiksmīgi nosēdināt lidmašīnu uz zemes.

Šķita, ar to arī incidents bija beidzies. Taču pēc pāris dienām viņš labās rokas plaukstā pamanīja plankumiņu – savādu svītriņu ar trim simetriskiem punktiņiem pie vidējā pirksta. Ārsts centās plankumu nomazgāt – neizdevās. Taču pats lielākais pārsteigums vēl bija priekšā: plankums sāka izstarot zaļganu gaismu.

Rodžers parādīja plaukstu draugam, kurš jau sen interesējās par NLO. “Tev ir implantēts mikročips,” atzina draugs un ieteica Rodžeram sazināties ar ufologiem. Arī viņi apstiprināja drauga noteikto “diagnozi”: kamēr Rodžers atradās bezsamaņā, viņam zem ādas tika ievadīts mikročips. Kad ārsts to izņēma, tas izrādījās ķirbja sēkliņas lieluma metālisks priekšmets.

Reklāma

Saskāries ar šādu fenomenu, Leirs nolēma to izpētīt. Izrādījās, viņš nav vienīgais cilvēks, kura ķermenī ievadīts šāda priekšmets. Aptuveni 5% ļaužu, kuriem bijusi saskarsme ar citplanētiešiem, tiek atklāts kaut kas līdzīgs. Tad Rodžers nolēma ar šiem cilvēkiem iepazīties, un viņam atvērās durvis uz pavisam citu – līdz šim nezināmu un mīklainu pasauli.

Pirmās bezdelīgas
Pirmā paciente, kurai Leirs veica līdzīgu operāciju un izņēma svešķermeni, bija Patrīsija Demlija, kuru citplanētieši bija nolaupījuši 1969. gadā. Tikai pēc daudziem gadiem, izejot medicīnisko apskati, zem kājas īkšķa ādas tika atklāts savāds priekšmets. Kaut kas līdzīgs bija noticis arī ar Petu Parinello: vispirms – kontakts ar ārpuszemes civilizācijas pārstāvjiem, tad, 15 gadus vēlāk, rentgena apskates laikā ķermenī tika atklāts savāds priekšmets. Kad Leirs izoperēja Patrīsiju un Petu, viņa rokās nonāca divi identiski priekšmeti – būtībā tā implantāta kopijas, ko ķirurgs bija izņēmis no sava ķermeņa. Ārstu pārsteidza arī fakts, ka kaut kur ārpuszemes laboratorijās izgatavotie priekšmeti neizraisīja absolūti nekādu iekaisumu un audi tos neatgrūda.

Nākamie Rodžera pacienti Dorisa un Enijs arī bija tikušies ar citplanētiešiem, taču atšķirībā no citiem precētais pāris sajuta pārmaiņas sevī. Abiem pacientiem no kreisās kājas Leirs izņēma puscaurspīdīgus sfēriskus priekšmetus.

Objekts uz šosejas
Vēl viens Leira pacients – Tims Kalens – vairāk nekā divdesmit gadu savu tikšanos ar “atnācējiem” turēja noslēpumā. Tas notika tā. 1978. gada 30. maijā Tims kopā ar sievu mašīnā atgriezās no Denveras. Aptuveni ap pusnakti braucēji virs šosejas ieraudzīja spožu objektu. Iesākumā viņiem šķita, ka tam ir diskveida forma, bet, kad objekts pagriezās, izrādījās, ka tas ir aptuveni 30 metru garš, 6 metrus plats un 3 metrus augsts “cigārs”. Objekts ātri piezemējās šosejas malā. Tims izkāpa no mašīnas, lai labāk aplūkotu savādo lidaparātu, bet to, kas notika tālāk, neatceras. Vienīgās atmiņas, kas saglabājušās, – viņš sēž pie stūres un saka sievai: “Būs labāk, ja mēs brauksim…”

Tikai pēc laba laika Tims kreisās rokas delnas pamatnē atklāja sīku priekšmetu. Internetā viņš atrada doktoru Leiru un nosūtīja viņam rokas rentgena uzņēmumu. Leirs izsauca Kaleinu uz Kaliforniju un 2000. gada 5. februārī veica Timam operāciju. No pacienta rokas ķirurgs izņēma kārtējo implantātu. Ovālā priekšmeta virsma bija spoži nopulēta, un, pietuvinot tam magnētu, svešķermenis tam momentāni pielipa. Bet tas vēl nebija viss…

Turot magnētu virs čipa un kustinot turpu šurpu, no apvalka pēkšņi izvirzījās divas “kājiņas” un sāka šūpoties līdz ar magnētu.

Nākamajā lapā lasi, kas notika tālāk!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu