Ekrānuzņēmums
Reklāma

Otrdien tumsā ASV Baltimoras ostā konteinerkuģis ietriecās četru joslu tiltā, kas sabruka, un zem tā upē iegāzās automašīnas un cilvēki, vēsta Reuters.

Glābēji izvilka divus izdzīvojušos, no kuriem viens bija “ļoti smagā stāvoklī”, un meklēja vēl citus Patapsko upē pēc tam, kad ūdenī sabruka milzīgi 1,6 jūdžu (2,57 km) Frānsisa Skota Keja tilta laidumi.

Kuģis “zaudēja piedziņu”, kad tas izbrauca no ostas, un uz kuģa esošā apkalpe paziņoja Merilendas amatpersonām, ka ir zaudējusi kontroli pār kuģi, ziņoja ABC News, atsaucoties uz neklasificētu ASV izlūkdienesta ziņojumu.

Reklāma
Baltimoras amatpersonas paziņoja, ka ūdenī iegrimuši vismaz septiņi transportlīdzekļi, bet precīzu skaitu nevarēja nosaukt.

Baltimoras pilsētas ugunsdzēsības dienesta preses pārstāvis Kevins Kārtraits aģentūrai “Reuters” iepriekš sacīja, ka upē varētu būt līdz pat 20 cilvēkiem kopā ar “daudziem transportlīdzekļiem un, iespējams, traktortehnikas piekabi vai tikpat lielu kā traktortehnikas piekabe transportlīdzekli, (kas) iekrita upē”.

“Šis ir notikums, kurā cietuši vairāki cilvēki,” viņš sacīja. “Šī operācija turpināsies vairākas dienas.”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu