Ekrānuzņēmums no ventasbalss.lv
Reklāma

28. februāra vakarā Ventspilī ir noticis vandālisma akts. Ir sabojāts vides objekts “Ziedu pulkstenis”, kura atjaunošanā būs jāiegulda lieli līdzekļi. Vienīgi priecē tas, ka, pateicoties Ventspils Pašvaldības policijas darbinieku operatīvai rīcībai, vainīgais ir notverts, vēsta portāls www.ventasbalss.lv.

Ziedu pulkstenis no 2002. gada atrodas Lielā prospekta un Kuldīgas ielas krustojumā, un ikdienā priecē gan ventspilniekus, gan pilsētas viesus. Pulksteņa diametrs ir 5 metri. Tam ir stundu, minūšu un sekunžu rādītāji. Ziedu pulkstenis zvana katru stundu. Ziedu pulkstenis gada griezumā izskatās savādāk, jo sezonas laikā tā pamatnē trīs reizes tiek mainīti puķu stādi, kopā izmantojot ap 3150 stādu. Ziemā to rotā salizturīgi augi un īpašs apgaismojums.
Operatīvai dažādu problēmu atrisināšanai un defektu novēršanai pilsētā, arī cīņā ar vandālismu, būtiski palīdz iedzīvotāju iesaistīšanās un atbildīgo dienestu informēšana par konstatētiem faktiem.

Reklāma

Par demolēšanas faktiem vai to sekām, par ķēpājumiem uz sienām vai citiem pilsētas infrastruktūras objektiem un citām nelikumīgām vai aizdomīgām darbībām ziņot Ventspils Pašvaldības policijai pa tālr. 63680808 un 28680808 vai Komunālajai pārvaldei (darba laikā) pa tālr. 63624269 un e-pastu: kom.parvalde@ventspils.lv.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu