Ekrānuzņēmums
Reklāma

Mednieki šokā par šādu rīcību. Nofilmē, kā no braucoša auto šauj briežus. Vainīgie jau noskaidroti, vēsta medibam.lv.

Sociālajos tīklos 10.decembrī strauji izplatījās video, kurā redzams, kā no priekšā braucošās automašīnas tiek šauti brieži. Šāda ir absolūti pretlikumīga rīcība, kas apdraud pašus un apkārtējos, to aizliedz likumi un nav pieļaujama.
Reklāma

Mednieki komentāros un dažādās Whatsapp grupās pauž sašutumu un šoku par šādu rīcību, aicinot atbildīgās iestādes darīt visu iespējamo, lai vainīgos atrastu un sodītu.

Daudzi mednieki norāda, ka likumpaklausīgi mednieki šādi nerīkojas un vainīgajiem pieprasa lielāko pieejamo sodu, tāpat satraukumu rada tas, kā šādu bezatbildīgu indivīdu rīcība grauj medniecības tēlu un dod argumentus mednieku pretiniekiem.

Žurnāls Medības jau no rīta sazinājās ar Valsts meža dienestu, nosūtot iestādei video un saņēma ziņu, ka: “Šis gadījums Valsts meža dienestam un Valsts Policijai ir zināms, tiek veikta apstākļu noskaidrošana.”

Vēlāk jau Valsts policija savā X kontā ziņo, ka: “Saistībā ar sociālajos tīklos izplatīto video, kur no braucošas automašīnas tiek šauts uz meža zvēriem, informējam, ka Valsts policija ir noskaidrojusi notikuma vietu un iespējamās iesaistītās personas, ir uzsākts kriminālprocess un šobrīd notiek darbs.”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu