Foto - Pixabay
Reklāma

Ko labāk izvēlēties mazgāšanai: pulveri, kapsulas vai želeju? Sadzīves ķīmijas plusi un mīnusi.

Mūsdienās ir pieejams tik daudz veļas mazgāšanas līdzekļu. Tie ir pieejami pulvera, želejas, kapsulu un granulu veidā. Tiem ir atšķirīga cenu politika un kvalitāte. Katram cilvēkam ir svarīga ne tikai cena, bet arī mazgāšanas kvalitāte, tāpēc katrs izvēlas sev derīgu līdzekli.

Pulverveida versija lieliski tiek galā ar veciem traipiem, to var lietot augstā temperatūrā, un to var mazgāt arī ar rokām. Pulvera cena nav augsta, un aprēķināt devu nebūs nekādu problēmu. Jāņem vērā, ka pulveris ir sliktāk izskalojams, var atstāt svītras, izraisīt alerģisku reakciju vai ādas kairinājumu.

Pulveris baidās no mitruma un satur fosfātus, kas negatīvi ietekmē cilvēka organismu.

Reklāma

Kas attiecas uz kapsulām, tās satur pašu želeju un kondicionieri. Labi izskalojas, piemērotas maigu lietu mazgāšanai, ērti lietojamas. Taču daudzi cilvēki var nepareizi aprēķināt devu.

Nelielam veļas daudzumam šī iespēja nav piemērota, mazgāšana kļūs ļoti dārga. Kapsulas vēsā ūdenī slikti šķīst. Ja kapsulas apvalciņš bojāts, labāk to izmest.

Želeja lieliski mazgā lietas, neatstāj svītras, tiek uzglabāta ērtā traukā, un mitrums no tās nebaidās. Mīnuss gēla mazgāšanai – slikti noņem tauku traipus, un nav piemērots mazgāšanai augstā temperatūrā.

Un tagad izvēle ir jūsu ziņā, kādu līdzekli izmantot mazgāšanai!LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kā cepamā soda atvieglo veļas mazgāšanu? Lielisks, vienkāršs triks, kas jāzina

Kāpēc veļasmašīna lēkā un trokšņo? Iespējamie iemesli un risinājumi
Kāpēc vērts pievienot veļas pulverim sāli? Ļoti iedarbīgs triks visām saimniecēm!

Kāpēc drēbes jāizgriež uz otru pusi pirms likšanas veļas mašīnā? Patiesie iemesli

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu