Ekrānuzņēmums
Reklāma

“AS Rīgas Starptautiskajā autoostā saskāros ar ļoti nepatīkamu, droši varu pateikt baisu situāciju,” šonedēļ sociālajā tīklā Facebook raksta kāda sieviete.

“Izejot no autobusa, man priekšā gāja vīrietis, pēc izskata gadi 35-40, neesmu speciālists, bet pēc uzvedības varēja secināt, ka ar psiholoģsikām problēmām, bet šajā situācijā tas pavisam nav būtiski… Pie autoostas ieejas šo vīrieti jau sagaidīja bars jauniešu treniņtērpos, uzģērbuši sejas maskas un gumijas cimdus.

Sekundes laikā pamanu, ka šie “DROSMĪGIE” jaunieši sāk barā dzīties pakaļ vīrietiem, mēģinot ielenkt (Pakši 7- stabili bija). Vīrietis ieskrien labierīcībās.

Izejot no labierīcībām, puiši atkal sāk dzīties pakaļ. Pati biju sašutusi. Apkārt apmeklētāji, nekādas reakcijas, paiet garām, tikai noskatoties. Vīrietis atkal ieskrien labierīcībās. Ok, šeit es sāku saprast, ka kaut kas galīgi nav labi.

Reklāma

Redzu, ka džeki stāv aiz stūra un gaida. Izlemju pienākt. Uz jautājumu, vai jūs “afigeli”, saņemu bezkaunīgu, neapmierinātības pilnu atbildi, ka jaunieši nesaprot, par ko es runāju, un vispār, viņi ”neko tādu nedara”, un ka es kasoties klāt!
Šis mani, atklāti sakot, šokēja un sadusmoja ne pa jokam. Tālāk sekoja draudi, ka viņi tulīt pazvanīšot kaut kādam “ZIGIM” (itkā pat pazvanīja) un man būšot baigās ziepes, uz ko saņēma atbildi, ka visi kopā ar valsts policiju un “ZIGI” tad arī draudzīgi parunāsim.

Jaunieši sašutuši, saprot, ka ar iedomu draugu iebiedēt nav sanācis, šī dāma ir riktīgi uzvilkusies un par policiju galīgi nejoko. Tapēc fiksi cenšas aizstīties (bildē ir redzams). Uz jautājumu, kapēc skrien prom, tulīt taču visuvarenais “Zigis” atbrauks, jaunieši, atbild, ka nevis viņi, bet es skrienot prom, tajā brīdī pat bišķīt sasmējos.

Šoreiz, varu droši apgalvot, ka Valsts policija cepure nost, uz izsaukumu ieradās 3 minūšu laikā. Jaunieši šajā brīdī no tāluma, atrodies tirgus zonā, vēroja notiekošo. Ieraugot policiju, sprintiņā, draudzīgi aizskreja prom. Kamēr es skaidroju situāciju policijas darbiniekiem, vīrietim palīdzēja kāds garām ejošais.

Izrādās, ka viņš ir dzirdējis jauniešu sarunu, un tie savā starpā ir apsprieduši rīta sasniegums, tas ir, cik telefonus viņi rīta agrumā ir “izspieduši”.

Tālāk savus pienākumus pildīja Valsts policija.

Vēl joprojām neesmu sapratusi, kapēc Rīgas Starptautiskā Autoosta nav patrulējusi apsardze. (Tā bija pirmā vieta, uz kurieni cietušais skrēja)Kapēc es vispār šo rakstu?

1. Es ļoti ceru, ka šos bezkaunīgos jauniešus saķers, un viņi tiks sodīti par visām izdarībām.

2. Mums visiem sevī ir jāpatur cilvēcība, ja mēs redzam kādu, kas nevar pats sev palīdzēt -aizstāvēt, esam cilvēki, pieejamam un pasniedzam roku. Gabals no tā mums neatkritīs.

Konkrēti šie jaunieši ir riktīgākie ”mīzēji”. Viņi var darboties tikai barā un saskaroties ar kādu, kas pat ne fiziski, bet tikai emocionāli ir stiprāks, momentāli zaudē visa drosmi un varonību.

3. Pēdējo nedēļu notikumi parāda, ka šī visatļautība jauniešu vidū ir jānospiež ar kopīgiem spēkiem.

Vēlreiz, MILZĪGS PALDIES, Valsts policijas darbiniekiem, konkrēti puišiem ar dāmu, kas reaģēja nekavējoties.

Ceru, ka vainīgie šo ieraudzīs, un pat ja netiks saķerti, vismaz kaut kādas bailes sajūtas būs parādījušās!
Bet, esam uzmanīgi, vakar, vakarpusē, varoni sarkanajā jāka esmu redzējusi atkārtoti!”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu