Foto - RPP
Reklāma

Trešdien, 4. janvārī, ap pulksten 15.00 Rīgā, braucot uz Kundziņsalas tilta, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Operatīvās vadības biroja vecākais inspektors no darba brīvajā laikā pamanīja, ka pie ūdenstilpes atrodas bērni un apmēram desmit metrus no krasta ledū ielūst bērns.

Policijas darbinieks nekavējoties apturēja automašīnu un steidzās palīgā ledū ielūzušajam bērnam.

Ūdenstilpē laužot ledu, policistam izdevās pietuvoties zēnam, kurš jau bija līdz krūtīm ūdenī, saķert viņu un peldot izvilkt krastā. Pietuvojoties krastam, piesteidzās arī kāds garāmgājējs, kurš padodot zaru, palīdzēja abiem izkāpt krastā.

Reklāma

Izkāpjot krastā, inspektors palūdza otram notikuma vietā esošajam puikam piezvanīt un izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, pēc kā pats mediķiem sniedza jau konkrētas norādes par atrašanās vietu un notikušo situāciju.

Pēc mediķu ierašanās notikuma vietā un medicīniskās apskates ārsti pieņēma lēmumu, ka bērna hospitalizācijas nav nepieciešama, tādēļ bērns tika nodots vecākiem.

Valsts policija izsaka pateicību mūsu darbiniekam par pašaizliedzīgo un varonīgo rīcību, glābjot bērna dzīvību, kā arī izsakām pateicību garāmgājējam, kur sniedza palīdzīgu roku, lai abi veiksmīgi tiktu krastā. Reaģēšana, profesionalitāte un rūpes par ikvienu jebkurā situācijā – tā ir policista misija un tā ir daļa no katra policista. Lepojamies!Diemžēl šādas situācijas skaudri atgādina, cik svarīgi ir vecākiem ar savām atvasēm regulāri pārrunāt par drošību ūdens tuvumā arī ziemas sezonā un to, ka kāpšana uz ledus var beigties ar dzīvībai bīstamām vai pat traģiskām situācijām.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu