Gobzema attēlā redzamais mētelis jau atradis jaunu īpašnieku!
Reklāma

Jau kādu laiku ekspolitiķis Aldis Gobzems piesaista uzmanību, kritizējot Latvijā notiekošos procesus, kamēr pats ar ģimeni uzturas Spānijā. Nesen viņš sācis sociālajā platformā Facebook izsolīt savas mantas – pirmo viņš veiksmīgi pārdeva pērnajā ziemā protesta akcijās valkāto mēteli. Jaunākajā ierakstā tam pievienota Pikaso gleznas kopija un citas personīgās mantas.

Gobzems šo rīcību pamato ar Latvijas varas iestāžu negatīvo attieksmi: “mani tā valsts joprojām intensīvi drāž kā mazo ezi 😂. Citas saistības man nav ar to valsti man nav. Un tas nozīmē, ka es vēlos atbrīvoties no šīs fantistiskās iespējas tikt drāztam, jo neesmu mazais ezis. Tas līdz ar to arī nozīmē, ka es gribu pamazām iztirgot visu, kas manai ģimenei pieder un joprojām atrodas Latvijā, lai pieliktu punktu drāšanas maratonam.”
Reklāma

“Tas vispār ir apbrīnojami, Tu cilvēks dodies prom, Tavi drāzēji laimīgi, bet kad esi prom, tad drāzēji nelaimīgi un cenšas raut atpakaļ. Nē, paldies. Atpakaļ, lai tiktu drāzts, es nevēlos. Neesmu mazohists, upuris vai cietējs.

Saprotu, ka šis nebūs īsti ne fb auditorijai, ne arī piemērots laiks tirgot Latvijā, jo visiem uztraukums par griķu cenām, bet laiku pa laikam šeit parādīsies grāmatas, gleznas un citas lietas, kuras esmu nolēmis pārdot. Lēti vai pa velti nekas nebūs. Cilvēks nekad nenovērtē to, kas ir “pa lēto”. Viss būs atbilstoši “Gobzema brendam”. Tiem, kam nepatīk, komentāri nav jāraksta. Tiem, kam patīk, komentāri ir jāraksta 🙂.Piedāvāju Pablo Pikasso gleznas Trīs muzikanti kopiju 2000 cm x 2000 cm. Eļļa, audekls. Uzgleznota pēc mana pasūtījuma aptuveni oriģinālā izmērā, jo ļoti patīk šis mākslas darbs. Cenu šeit nerakstīšu, nopietniem interesentiem komunikācija privāti DM.”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Daudz rūgtas patiesības. Kāpēc Lato Lapsa pārpublicē Gobzema pārdomas?

Kā Latvijas krišnaītiem pievienojas gobzemīti, kas skandēs “Aldi, Aldi!”

VIDEO: Cik aizturēto un jaunu protokolu Gobzema pasākumā Rīgā?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu