Ekrānuzņēms no Facebook
Reklāma

Lai arī publicists Lato Lapsa noskaņots kritiski pret ekspolitiķi Aldi Gobzemu, portāls pietiek.com pārpublicē viņa pārdomas, kurās esot “ļoti daudz nepatīkamas patiesības”.
Reklāma

“Aldis Gobzems ir gļēvs un melīgs mūdzis un draņķis, bet tas nebūt nenozīmē, ka viņa rakstītajā nav ļoti daudz nepatīkamas patiesības,” mikroblogošanas vietnē “Twitter” raksta publicists Lato Lapsa.Tāpēc Lapsa atbalstot, ka portāls pietiek.com pārpublicē Gobzema pārdomas. Piemēram, šodien Pietiek.com ir publicējis šādas Gobzema pārdomas.

“Patriotisms nav iet ar lāpu un piespraust karodziņu vienu nedēļu gadā. Patriotisms ir izaudzināt savus bērnus. Patriotisms ir pārstāt dzert. Patriotisms ir beigt būt skaudīgiem, izglītoties.

Patriotisms nav nedēļas gara butaforija. Patriotisms ir parasta ikdiena.

Nomest lieko svaru, lai ar sevi un savām sirds slimībām neapgrūtinātu medmāsiņu, kura jau tā ir pārstrādājusies. Un tādā garā. Džeks ar lāpu un karodziņu ir patriots, ja nerūpējas par saviem bērniem? Ir vai nav? Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?,” vietnē “Facebook” rakstīja Gobzems.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kā Gobzems konkurē ar Markusu Rivu?

Gobzems sarosījies atgriezties Latvijā vai “sametiet vienu miljonu”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu