Reklāma

Mēdz gadīties, ka sapņos parādās nelaiķi radinieki, draugi vai paziņas. Līdzīgi sapņi dažādiem cilvēkiem izraisa neviennozīmīgu reakciju. Daži uzskata, ka sapņos tiešām mūs apciemo mirušie, kamēr skeptiņi tās uztver kā mūsu prāta spēles.

Viedokļi var būt dažādi. Visi tic tam, kas viņam ir tuvāk. Piemēram, baznīcas nostāja ir tāda, ka uz līdzīgiem sapņiem labāk nevērst nekādu uzmanību, bet biežāk doties uz templi un atcerēties mirušos. Pozīcija ir pareiza un pilnīgi saprotama, bet mirušajam nav nekā vērtīgāka par mūsu lūgšanām.

Ezoteriķis Vladimirs Sokolovs vietnē “Brainum” raksta: “Izstāstīšu savu viedokli par šo jautājumu, jo saskaros ar šādām parādībām vairākkārt, kā saskārās arī mani draugi un paziņas.

Bieži vien miegā mirušais radinieks lūdz kādu lietu vai sūdzas par kaut ko, piemēram, par to, ka viņam ir auksti. Kā rīkoties šādā gadījumā? Es ieteiktu pasūtīt piemiņas dievkalpojumu baznīcā.

Reklāma

Parasti nelaiķi mums parādās sapņos tāpēc, ka mēs ļoti reti lūdzamies par viņiem un reti atceramies, bet viņiem tas ir ļoti nepieciešams. Paši par sevi viņi vairs nevar lūgt Dievu un paļaujas uz mums, kas dzīvo uz zemes.

Es ieteiktu tomēr aiznest uz kapsētu un atstāt to, ko lūdz mirušais (tagad man droši vien met akmeņus komentāros, ka esmu pagānisks, bet, kā rīkoties, vislabāk zināsiet tikai jūs paši). Var arī ziedot sapņi pieminēto lietu baznīcai kā ziedojumu – varbūt noderēs kādam citam cilvēkam, un viņa pateicība arī kalpos kā lūgšana par aizgājēju.

Avots: “Brainum”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu