Reklāma

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis paziņojis, ka ir gatavs sarunām ar Krieviju, taču ne Baltkrievijā, jo tā tiek izmantota iebrukumam Ukrainā. Tikmēr Kremlis šodien pavēstījis, ka Krievijas delegācija ieradusies Baltkrievijā uz sarunām ar Ukrainas pārstāvjiem, vēsta LTV Ziņas.

Pagājusi trešā nakts, kad Ukraina turpina turēties pretī Krievijas iebrukumam. Šīs bijušas ļoti smagas stundas Kijevā, taču Ukrainas galvaspilsētu ir izdevies nosargāt, tikmēr ļoti satraucošas ziņas pienākušas no Harkovas, tur, balstoties uz pašvaldības ziņām, pilsētas centrā iebraukusi viena kolonna Krievijas spēku, pašlaik notiek sīvas cīņas.

Reklāma

Iedzīvotāji bēg no Ukrainas, slēpjas patvertnēs, tikmēr visa pasaule mēģina vienoties par aizvien jauniem veidiem, kā apturēt šo postošo noziegumu, kuru Krievija īsteno pret Ukrainu.

Tūkstošiem ukraiņu dzelzceļa stacijā Ļvivā gaida vilcienu, lai tiktu uz Poliju. Ziņas par gaidāmo nakti ir satraucošas. Krievijas Aizsardzības ministrija paziņojusi, ka saņēmusi pavēli sākt ofensīvu Ukrainā no visiem virzieniem. Galvenais mērķis ir ielenkt un bloķēt Kijevu.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu