Ekrānuzņēmums no Facebook
Reklāma

Lielās Juglas upē Zaķumuižas ciemā noslīcis septiņus gadus vecs bērns. Brīvprātīgie no organizācijas bezvests.lv ir aizvadījuši divas meklēšanas operācijas ūdenī, bet ķermeni līdz šim nav izdevies atrast.

Meklēšanas operācijas notikušas sadarbībā ar Valsts policiju, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, un pašvaldības policiju.

“Esmu pārliecināts, ka par tādām traģēdijām obligāti ir jārunā. Tieši šādas šausminošas ziņas pamudina vēlreiz pārrunāt drošības jautājumus ar saviem bērniem. Daudzi vecāki izvairās no šādām tēmām, jo tic, ka pozīcija “nerunāt par slikto” paglābs viņu ģimeni no nelaimes. Diemžēl tā tas tomēr nedarbojas.

Reklāma

Runājiet ar bērniem par drošību uz ielām, pie ūdeņiem, atgādiniet, ka ledus vienmēr ir bīstams. Daudzi bērni pastaigājas vienatnē, bet ne katrs zina, kā izsaukt ātro palīdzību, policiju vai glābējus.

Pat tad, ja šīs zināšanas nekad nebūs vajadzīgas, bērnam vajadzētu zināt, kā rīkoties. Nelaime var atgadīties jebkuram, pat visuzmanīgakajam un šķietami dažādām situācijām sagatavotam bērnam, tāpēc, ja laižat bērnu vienu pastaigāties, iepriekš pārdomājiet, cik droša būs vide, kurā mazais atradīsies,” saka bezvests.lv dibinātājs un vadītājs Aleksandrs Faminskis.

Bezvests.lv izsaka visdziļāko līdzjūtību bojā gājušā bērna ģimenei.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu