Reklāma

Uzņēmums Samsung Electronics Co., Ltd. izziņojis par jauna planšetdatora izlaišanu – Tab A sērijas ierīču klāstam pievienojas līdz šim jaudīgākais un intuitīvākais planšetdators Galaxy Tab A8. Tas izceļas ne tikai ar premium klases dizainu un iespaidīgu ekrānu, bet arī par 10% uzlabotu veiktspēju salīdzinājumā ar iepriekšējas paaudzes modeli. Tas nevainojami sinhronizēsies ar citām Galaxy ekosistēmas ierīcēm un, pateicoties jaunajām funkcijām, to būs ērti izmantot mācībām, izklaidei vai darbam.

“Laikā, kad mācības un darbs attālināti ir norma, ideāls rīks, kas palīdzēs pielāgoties hibrīdai videi un pārliecinoši izpildīs ikvienu tam uzticēto uzdevumu, ir planšetdators. Ar to palīdzību varēsim efektivizēt mūsu tiešsaistes aktivitātes gan esot mājās, gan atrodoties ceļā.

Arvien aktīvāk izmantojam planšetdatorus videozvaniem, attālinātajām mācībām, videospēlēm vai satura straumēšanai, tieši tāpēc esam aprīkojuši Galaxy Tab A8 ar izcilām funkcijām, kas nodrošinās produktivitāti, nevainojamu savienojumu un mobilitāti pavisam jaunā līmenī,” uzsver Jurijs Bušmaks, Samsung mobilās pieredzes produktu nodaļas vadītājs Baltijā.Reklāma

Viss, ko vēlies darīt – vēl lielākā ekrānā

Galaxy Tab A8 ir Samsung raksturīgais planšetdatora dizains – tāds, kāds bijis arī Tab S sērijai. No Tab A sērijas modeļiem jaunā ierīce atšķiras ar savu premium dizainu – ekrāna un malu attiecība ir samazināta līdz minimumam. Planšetdators un tā rāmis ir īpaši viegls, tam ir 10,5 collu liels ekrāns, bet kopējā malu attiecība – 16:10.

Četri iebūvētie skaļruni un Dolby Atmos® skaņas sistēma parūpēsies par nepārspējamām un bagātīgām skaņas detaļām, dziļumu un reālismu. Pateicoties YouTube Premium divu mēnešu bezmaksas abonementam, ikviens varēs netraucēti izbaudīt vēl vairāk mūzikas un satura bez reklāmām, pat esot bezsaistē.

Par 10% labāka veiktspēja

Papildus tā lielajam ekrānam, Galaxy Tab A8 ir vēl lielāka jauda un veiktspēja nekā tā priekšgājējiem. Planšetdatora centrālā (CPU) un grafiskā procesora (GPU) veiktspēja palielināta par 10%. Salīdzinot ar citiem modeļiem, tam ir lielāka atmiņas ietilpība – pieejami planšetdatori ar 32 GB, 64 GB vai pat 128 GB atmiņu.

Atmiņas krātuvi iespējams paplašināt līdz 1TB, pievienojot microSD karti. 7040 mAh ietilpīgais akumulators ar 15 W īpaši ātro uzlādi ļaus straumēt saturu stundām ilgi un atgūt to īsā laikā, ātri uzlādējot.Vairāku uzdevumu veikšana vienlaicīgi

Planšetdatoru īpaši parocīgi būs izmantot vairāku uzdevumu veikšanai vienlaicīgi. Tā ekrānu var sadalīt divās daļās un vienlaicīgi izmantot divas lietotnes, kā arī pievienot uznirstošo logu, pateicoties Multi-Active Window funkcijai. Ja ierīce tiek izmantota mācību vai lekciju laikā, uzreiz iespējams veikt vairākas darbības ­– tērzēt ar klasesbiedriem, veikt piezīmes un aplūkot prezentāciju. Vēl viena funkcija, kas patiks mācībspēkiem, ir ekrāna ierakstīšna. 

Ar to var veidot mācību video vai daudz ko citu, demonstrējot darbības ekrānā un ierakstot pāri balsi. Šī funkcija ļauj gatavot arī anotācijas vai, rakstot ekrānā, komentēt saskaņojamo informāciju ar attēlā redzamo.Vecāku kontroles rīki un augstākā līmeņa drošība

Planšetdatora izmantošanas pieredzi pilnveidos Galaxy atvērtā ierīču un partneru ekosistēma, kuras mērķis ir padarīt to lietotāju ikdienu vieglāku un jēgpilnāku. Galaxy Tab A8 piedāvā interaktīvu un izglītojošu saturu, ērtus kontroles rīkus vecākiem un drošu mācību vidi bērniem.

Piemēram, vecāki uzreiz varēs piekļūt pilnīgam ierīces lietojuma un aktivitāšu pārskatam, iestatīt ekrāna laika ierobežojumus un sekot līdzi mērķu sasniegšanai nedēļas garumā. Bērni varēs izbaudīt jautru, un personalizētu pieredzi, pateicoties Samsung partnerībām ar globāliem satura partneriem un iespējai pielāgot rotaļīgās ekrāna ikonas un krāsu shēmas.

Savukārt, par drošību rūpēsies platforma Samsung Knox, kas aizsargās ierīci dažādos slāņos. Pateicoties sejas atpazīšanas tehnoloģijai, Galaxy Tab A8 īpašnieki būs vienīgie, kas varēs piekļūt savai ierīcei. Pastāvīga galvenās programmatūras aizsardzība reāllaikā nodrošinās, ka ārējie draudi neietekmēs ierīces veiktspēju un pasargās lietotāja datus no kiberdraudiem.

Pieejamība

Galaxy Tab A8 pieejams divās dažādās krāsās – pelēkā un zelta rozā. Planšetdatoru var iegādāties lielākajos elektropreču veikalos, pie mobilo sakaru operatoriem vai tiešsaistē Samsung e-veikalā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu