Ilustratīvs foto
Reklāma

Šonakt Salaspils novadā, nesavaldot automašīnu “Ferrari 458”, ceļu satiksmes negadījumā gājuši bojā divi cilvēki, vēsta Valsts policijā.

Ceļu satiksmes negadījums noticis ap plkst.1 naktī, kad Salaspils pagastā uz autoceļa Ulbroka-Ogre notika ceļu satiksmes negadījums, kurā pagaidām nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu “Ferrari 458”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca šķērslim – kokam.

Notikuma vietā bojā gāja divas personas. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Policijā norādīja, ka atrastie ir 1991.gadā dzimusi sieviete un 1993.gadā dzimis vīrietis. Policija sākusi kriminālprocesu un skaidro notikušā apstākļus.

Reklāma

Kopumā aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši 16 cilvēki, no tiem trīs bija gājēji un seši velosipēdisti.

Rīgas reģionā cietuši 10 cilvēki, no tiem divi gājēji un pieci velosipēdisti, bet divi cilvēki gājuši bojā, Zemgalē cietuši četri cilvēki, no tiem viens velosipēdists, Vidzemē – divi, bet Latgalē viens gājējs.

Kopumā diennakts laikā valstī reģistrēts 121 ceļu satiksmes negadījums, no tiem 18 bijuši ar cietušajiem.

Diennakts laikā Rīgas reģionā notikuši 77 ceļu satiksmes negadījumi, Zemgalē – seši, Vidzemē – 10, Kurzemē – 12, bet Latgalē 16 ceļu satiksmes negadījumi, liecina VP apkopotie dati.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu