Kadri no video
Reklāma

Jūrmalā, Dubultos, avarējusi klasiska un dārga “Ferrari Testarosa” automašīna. Cietušo neesot, vēsta Sadursme.lv vietnē Instagram.

3. maijā Dubultu prospekta un Kļavu ielas krustojumā, Jūrmalā, avarējis klasiskais 90. gadu “Ferrari” superauto. Negadījumā vairāk nekā 100 tūkstošus eiro vērtajam klasiskajam itāliešu spēkratam ir būtiski bojāta virsbūves priekšdaļa.

Reklāma

“Ferrari 512 Testarossa” modifikāciju ražoja no 1991. līdz 1994. gadam, kopumā izgatavojot 2261 šādu auto. Automobilis ir aprīkots ar 4,9 litru, 12 cilindru atmosfērisko benzīna dzinēju, kas attīsta 428 zirgspēku jaudu. Klasiskais itāliešu superauto no vietas līdz 100 km/h paātrinās mūsdienīga sportiska auto cienīgās 4,8 sekundēs un maksimāli sasniedz 314 km/h.

Bremžu pretbloķēšanas sistēma ABS šim “Ferrari” modelim tika ieviesta tikai pēdējos divos ražošanas gados, un arī tādā gadījumā autovadītājs to ar speciālu pogu priekšējā panelī varēja atslēgt.

Pirmdien visā valstī bija apgrūtināti braukšanas apstākļi – pastāvīgs lietus un brāzmains vējš.

Lietots “Ferrari 512 Testarossa” mūsdienās atkarībā no stāvokļa maksā 100 līdz 250 tūkstošus eiro. Šī modeļa “Ferrari” bija populārs arī 90. gadu popkultūrā – tas bija redzams “Miami Vice” seriālā, “Need for Speed” datorspēlē, žurnālu plakātos un kožamgumijas “Turbo” kolekcionējamos papīrīšos, atgādina portāls “Delfi”.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu