Reklāma

Atbildēt uz jautājumu, kāpēc nedrīkst griezt matus savam vīram, palīdzēs bioenerģētika. Mati ir konkrēta cilvēka enerģētika. Ja šo enerģiju atņem (nogriež) tuvs cilvēks, tad bioenerģijas lauki sāk konfliktēt, un tas pāraug strīdos. Arī senči uzskatīja, ka tā ir ļoti slikta zīme.

Tautā tika uzskatīts, ka vīrieša dzīves spēks slēpjas matos un, ja tos nogriež sieva, viņš var to zaudēt. Tādējādi, ja vīrietim matus griež friziere vai vienkārši pazīstama sieviete, tad tas nevar kaitēt vīrietim, jo vīrieša enerģija spēj “slēpties”.

Tas notiek, ja frizieris tuvojas vīrietim tuvāk par piecdesmit centimetriem. Bet, ja vīram matus griež sieva, tad uzticības dēļ viņš atslābinās un var atvadīties no uzkrātās bioloģiskās enerģijas, garīgās pieredzes un intuīcijas.

Ja sieva griež matus vīram, mājā notiek strīdi un skandāli, kuriem sākums var slēpties pašā “frizēšanas” procesā.

Reklāma

Tautā ticēja, ka sieva, kura griež matus savam vīram, atņem viņam vairākus mūža gadus un, jo biežāk viņa to dara, jo ātrāk viņa kļūs “nelaimīga atraitne”.

Grūti gan izskaidrot fenomenu ar kalnu iedzīvotājiem, kur sievas visu mūžu skuj galvu vīriem, bet viņi dzīvo līdz 100 gadiem…

Avots

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu