Reklāma

Vairāk nekā cienījamā 90 gadu vecumā par sestā bērna – meitiņas – tēti kļuvis krievu aktieris Ivans Krasko.

1930. gadā dzimušā Ivana Krasko mīlas dzīvē piedzīvojumu nav trūcis, un tie joprojām turpinās, ņemot vērā, ka šādā vecumā cilvēki parasti jau priecājas par mazmazbērniem.

Krasko kungs plašsaziņas līdzekļiem atklājis, ka decembrī kļuvis par meitas Darjas tēvu. Turklāt atvases māte par aktieri ir 60 gadus jaunāka.

Jūlija Kičemasova bija Krasko mīļākā, kad aktieris vēl bija precējies ar Natāliju Ševeļu (savu ceturto sievu, kas par vīru arī bija 60 gadu jaunāka).

Reklāma

Kad 2018. gadā bruka Ivana un Natālijas laulība, Jūlija medijiem nebeidza vien klāstīt, cik ļoti ir pieredzējušajā aktierī iemīlējusies un vēlas bērnu no viņa.

Dabiskā ceļā tikt pie atvases gan pārim neizdevās, un Jūlijai nācies tapt grūtai, palīgā ņemot Krasko jau kādu laiku iepriekš iesaldēto ģenētisko materiālu.

Tikmēr Krasko trešā sieva Natālija Vjaļa apšauba, ka Jūlijas bērna tēvs ir viņas bijušais vīrs. Natālija nez kāpēc apņēmīgi apgalvo, ka Jūlija palikusi stāvoklī no cita un tagad izmanto situāciju, lai varētu Ivanu vest pie altāra.

Ivans Krasko, kura debija kino bija 1961. gadā filmā “Baltijas debesis”, karjerā ir lomas vairāk nekā 80 filmās un vismaz 40 seriālos.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu