Reklāma

Ne vienmēr vajag uztvert visu tik nopietni – smaids un labs garastāvoklis bieži palīdz tikt uz priekšu ātrāk!

Auns

Aunu jaunajā gadā kāds var apskaust, bet kāds cits – pat kopēt viņu stilu vai atdarināt manierus. Par laimi, šāds notikumu pavērsiens Aunu nekaitina, jo katrs sevi cienošs Auns svēti tic, ka viņš ir vienkārši lielisks.

Vērsis

Reklāma

Vērsim 2021. gadā pa spēkam daudz: viņu pusē galu gala ir gada aizbildnis. Bet katram Vērsim ir sava vājība. Vērsim jānoskaidro, kas tam kļūst par “sarkano lupatu”, lai nezaudētu savaldību visnepiemērotākajā brīdī.

Dvīņi

Kamēr pārējās zodiaka zīmes vaidēja par zaudētajām iespējām, Dvīņi nezaudēja kaujas noskaņu un meklēja sevi strauji mainīgā pasaulē. Jaunais gads aicina viņus mazliet sazemēties un izvēlēties vienu mērķi.

Vēzis

Līdz 2020. gada beigām daži Vēži jau vairākkārt sev apsolījuši biežāk palikt mājās un priecāties par dzimtajām sienām, nevis trokšņainiem birojiem un masu pasākumiem. Tomēr arī 2021. gadā bieži vajadzēs izlīst no alas, lai paskatītos apkārt.

Lauva

2021. gadā Lauvas noteikti centīsies atgūt zaudēto. Bet gads Vērša aizbildniecībā ir apzināta un neatlaidīga darba laiks. Lauvas tāpat ne reizi vien noderēs viņu labās manieres.

Jaunava

Sakārtot visu pa plauktiem, sistematizēt un ielikt katalogā – tieši tā vēlas dzīvot Jaunava, lai justos pārliecināta notikumu virpulī. Slavējama vēlme, bet, lai kā Jaunava vēlētos, viņa nespētu izvairīties no pārsteigumiem – par laimi, šoreiz patīkamiem.

Svari

Kamēr dažādu zodiakālo zvaigznāju pārstāvji balstīja sagrīļojušās lietas, Svari varēja domāt par nākotni, sapņojot par skaisto un nepievēršot uzmanību skarbajai realitātei. Bet tā tomēr uzstājīgi pieprasīs viņu uzmanību.

Skorpions

Skorpioniem nav sarkastiski jāveido gada kopsavilkumi vai jāpriecājas par svešām neveiksmēm. Atklātība un godīgums ir īpašības, ko novērtē 2021. gada jaunais patrons. Tāpēc Skorpioni var mainīt savu raksturu un savu dzīvi.

Strēlnieks

Strēlnieki nepaļaujas uz Jaungada brīnumiem, tāpēc var sākt rīkoties paši, turklāt pašā gada sākumā.
Janvāris daudz ko noteiks: pēc tā varēs pateikt, kāds Strēlniekam būs viss gads. Tāpēc viņi var ieprogrammēt savu veiksmi.

Mežāzis

Mežāzis ir slavens ar savu stūrgalvību. 2021. gadā viņš var pārsteigt pat Vērsi, kurš pats nav radis viegli padoties. Lai veiktos labāk, Mežāzim jāpaplašina apvāršņi un jāiedomājas sevi sarunu biedra vietā.

Ūdensvīrs

2021. gadā Ūdensvīrsam nebūs viegli ar taktiku un stratēģiju: viņš prot ātri mainīt rīcības plānu vai eksperimentēt procesā, bet Vērsis arī nezaudē savu līniju. Ūdensvīram ir svarīgi saprast, uz ko viņš tiecas, un jāieklausās citu zināšanās.

Zivis

Dažreiz Zivis grib atlikt to, ko var izdarīt rīt, uz parītdienu. Bet 2021. gadā Zivis gribēs atvadīties no šīs rakstura īpašības. Un tas ir brīnišķīgi, jo daudz kas sāks notikt ātrāk.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu