Ilustratīvs attēls, Pixabay
Reklāma

“Veselības centra 4” īpašnieka Māra Rēvalda meita Ilze šī gada 1. augustā, atrodoties pie medicīnas iestādei piederošas automašīnas “Lexus 250” stūres, izraisīja smagu satiksmes negadījumu – viņa uz gājēju pārejas notrieca kādu sievieti, kura notikuma vietā nomira.

Rēvaldi policija notikuma vietā aizturēja un konstatēja, ka viņas asinīs ir konstatētas vairāk nekā trīs promiles alkohola, kas uzskatāms par ļoti smagu dzēruma pakāpi. Narkologi vērtēja: lai tādu sasniegtu, sievietei bija strauji jāizdzer vismaz viena pudele stiprā alkohola, vai arī jālieto alkohols vairākas dienas.

Jau iepriekš Ilzei Rēvaldei atņemtas autovadītāja tiesības par vairākkārtēju ātruma pārsniegšanu. Arī traģiskā negadījuma dienā viņa bija pārsniegusi atļauto braukšanas ātrumu – 50 km/h. Viņa bija pārvietojusies ar vismaz 65 km/h.

Pār cilvēka sabraukšanu Krimināllikumā ir paredzēts cietumsods no trīs līdz desmit gadiem. Tiesa Rēvaldei piesprieda četrus gadus cietumā, uz pieciem gadiem atņemot auto vadīšanas tiesības. Prokurors bija pieprasījis piecu gadu cietumsodu, savukārt apsūdzētās advokāts mudināja tiesu vainīgajai piespriest nosacītu sodu.

Reklāma

Māris Rēvalds portālam “Jauns.lv” pastāstīja, ka meitai alkohola lietojušana mijusies ar posmiem, kad alkohols nav lietots, tomēr tādu bijis arvien mazāk. Meitai ir augstākā izglītība, un savulaik viņa arī strādājusi medicīnas centrā, kur nodarbojusies ar interjera iekārtošanu.

“Diemžēl man nācās pieņemt grūtu lēmumu un no šīs mūsu sadarbības atteikties, jo viņa arī uz darbu reizēm nāca iedzērusi, un es kā iestādes vadītājs to nedrīkstēju pieļaut,” teic Rēvalds.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu