Reklāma

Screenshot_2749
Svari

Svariem jāattīra dzīve no toksiskiem cilvēkiem. Kopumā šis laiks būs diezgan vienkāršs, tāpēc astrologi iesaka paļauties tikai uz savu pieredzi. No finanšu viedokļa gads būs pietiekami produktīvs. Svari var veikt dārgus pirkumus. Ja vēlaties, varat mainīt darbu, atvērt jaunu uzņēmumu.

LASI ARĪ >>> ASTROLOĢES VOLODINAS PROGNOZE 2021. GADAM

Skorpions

Reklāma

Skorpioni ir vieni no izturīgākajiem cilvēkiem. Viņi lieliski pielāgojas grūtībām un pārdzīvo jebkādas problēmas ar mazākajiem zaudējumiem. Skorpioniem viss izdosies, ja viņi attīrīs savas domas no negatīva un sāks domāt pozitīvā veidā.

Strēlnieks

Strēlniekam 2021. gadā var rasties neraksturīga problēma – apātija, nomāktība un negatīva noskaņa.

Astrologi iesaka Strēlniekiem vairāk laika veltīt saskarsmei ar tuviniekiem, laikus atpūsties un nepārslogot sevi. Gada nogalē šos cilvēkus gaida liels enerģijas uzplūds. Ir jāvirza spēki pareizajā gultnē.

Mežāzis

Mežāžiem šogad ir jāanalizē sava pagātne: iespējams, ka jūs savas vainas dēļ esat zaudējuši svarīgu cilvēku. Astrologi iesaka izmantot jebkuru iespēju izlīgt un atrast kompromisus. Bet krīzes situācijas darbā jārisina ātri un bez kavēšanās.

LASI ARĪ >>> LIELĀKIE 2021. GADA VEIKSMINIEKI BŪS ŠAJĀS HOROSKOPA ZĪMĒS DZIMUŠIE

Ūdensvīrs

Ūdensvīram Vērša gadā vissvarīgākā būs naudas un darba sfēra. Tas būs veiksmīgs gads radošiem cilvēkiem, kā arī Ūdensvīriem, kuri pastāvīgi atrodas kustībā. Gada sākumā ir iespējami slikta noskaņojuma uzliesmojumi, bet ar tiem Ūdensvīram būs ļoti viegli tikt galā.

Zivis

2021. gadā Zivīm ir jāatbrīvojas no aizvainojuma un jāpārtrauc dusmas. Svarīgi aizmirst negatīvo pagātni, koncentrēties uz kaut ko labu un patīkamu. Centieties mierīgi uztvert savas noskaņojuma pārmaiņas un pielāgoties pozitīviem impulsiem.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu