Reklāma

Neskatoties uz ilgstošu sarežģītu astroloģisko ietekmi, piemēram, Jupitera un Saturna savienojumu un Marsa kvadrātu ar Plutonu, kopējā decembra atmosfēra būs ļoti labvēlīga.

Vispirms to veicinās Saules atrašanās Strēlnieka zīmē, bet pēc tam stafeti pārņems Venera.

Strēlnieks ir dzīvespriecīgs un optimistisks. Kad viņš ir aktīvs, cilvēki dzīvo pilnā sparā un bez bažām skatās nākotnē. Tas ir tieši tas, kas vajadzīgs, lai ieietu 2021. gadā pozitīvā noskaņojumā.

Strēlnieks

Reklāma

Visveiksmīgākā zīme decembrī būs Strēlnieks.

Rosīties, izmēģināt visas baudas, nedomāt par sekām, ļaut sev visu. Viņi daudz ceļo, viņus gaida daudzi svētki, tikšanās ar interesantiem cilvēkiem, panākumi personiskajā dzīvē. Viņiem būs pietiekami daudz naudas, lai tos netaupītu.

Daži Strēlnieki būs apsēsti ar delikatesēm un saldumiem, mainīs mīļākos (ās), svinēs. Viņi jutīsies pilnīgi laimīgi. Veiksies ceļā uz riskantiem un spontāniem mērķiem. Viņiem nav jāpieliek pūles, lai gūtu panākumus – viņiem viss izdosies viegli. Un neviens nesāks apskaust un aizvainot viņus –
viņiem visur būs prieks, viņus visi mīlēs.

Visveiksmīgākā diena – 11. decembris.

Bez tiem akcents Strēlnieka zīmē nesīs veiksmi arī citām Uguns zīmēm – Aunam un Lauvai.

Skorpions

6. decembrī Neptūna un Veneras trins Skorpionā atnesīs laimi un naudu šīs zīmes cilvēkiem.

Skorpioni šajā dienā būs romantiski noskaņoti un sapņaini. Viņiem būs lieliska fantāzija. Viņi centīsies darīt labus darbus.

Viņiem veiksies mīlestībā, jo tie būs magnētiski pievilcīgi, un vienlaikus arī ļoti jutīgi pret citiem cilvēkiem. Viņi redzēs, kurš viņus mīl. Tas netraucēs viņiem izrādīt neticamu intuīciju.

Arī naudas lietās Skorpions būs pasakaini veiksmīgs, bet viņš jutīs, kurā brīdī pelnīšanā jāņem pārtraukums.

Izņemot Skorpionus, šī diena būs laba citām ūdens zīmēm – Vēžiem un Zivīm, un Veneras pārvaldītajām zīmēm – Vēršiem un Svariem.

Mežāzis

Mēneša beigās, 25. decembrī, Urāna un Merkura trins Mežāzī padarīs Mežāžus laimīgus.

Viņu veiksme būs negaidīta un zibenīga – vēl pirms mirkļa dzīve bija parasta un prognozējama, un pēkšņi viss mainījās un
Mežāži tikai tad saprata, ka viņiem ir ļoti paveicies.

Merkura-Urāna trins ir saistīts ar jaunu noderīgu iepazīšanos, negaidītu apskaidrību, veiksmīgu intelektuālu atradumu, panākumiem mācībās, tikšanos vai jaunumiem ļoti īstajā brīdī, veiksmīgu braucienu vai pārcelšanos, kā arī veiksmīgu tiešsaistes biznesu.

Laika periods būs veiksmīgs pārējām Zemes zīmēm – Vēršiem un Jaunavām, un zīmēm, ko vada Merkurs, un tie ir Dvīņi un atkal Jaunava.

27. – 28. decembrī būs vēl viens veiksmes aspekts – Saules un Urāna trins Mežāzī. Tas saistīts ar personiskās brīvības saņemšanu un personības momentānu pārmaiņu. Var vienā mirklī iegūt labāku sociālo statusu, dzīvesvietu, izpeļņu, uzvedību, dzīves pozīciju un pat ārieni.

Mežāži baudīs negaidītu veiksmi vai arī viņiem vienā mirklī uz labo pusi mainīsies dzīves apstākļi.

Lauva

Bez Mežāža 25. decembrī Urāna un Merkura tris atnesīs veiksmi Lauvām. Arī viņiem iespējama pēkšņa personības transformācija. Bet viņu veiksme būs daudz šaurāka un galvenokārt attieksies uz privāto dzīvi.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu