Kadrs no video
Reklāma

Leģendārā Dailes teātra aktrise Mirdza Martinsone (69) neslēpj, ka Covid-19 dēļ jau kopš pavasara jūt nenoteiktību un bažas, bet cenšas drūmās atvairīt, raksta izdevums “Kas Jauns”, kuram aktrise atklājusi, ka gribētos vairāk smaidīt.

Vaicāta, kā uztver krīzes situāciju, viņa stāsta: “Kaut ko jau paskatos TV un kaut ko jau dzirdu. Tiem cilvēkiem ļoti jūtu līdzi. Skaidrs, ka jāievēro tie principi.

Maskas lietošana – vai tad tiešām, ieejot veikalā, tas ir tik šausmīgi sarežģīti? Tiešām apbrīnoju tos cilvēkus, kas principiāli to nedara. Viņiem it kā neesot bail. Es masku apzinīgi lietoju, taču tāpat cenšos visu izdarīt ātri, un prom!”

Martinsone arī atzīst, ka dzīvo visai pieticīgi: “Būšu godīga – pašlaik dzīvoju ļoti pieticīgi. Tādi apstākļi. Protams, mani aicina arī ciemos, uz pasākumiem, un tur droši vien ir gardum gardie ēdieni… Bet nav lielas vēlmes kaut kur doties.”

Reklāma

Aktrise cenšas atbrīvoties no apātijas un bēdīgām domāt, kā arī nekritizē Dailes teātra vadību par veterānu retāku izmantošanu izrādēs.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu