Reklāma

Ja jūsu mājā kaut kas pēkšņi salūzis vai noticis kaut kas slikts, tā nav tikai dīvaina apstākļu sakritība. Iespējams, ka Visums tā cenšas kaut ko pastāstīt mājas iemītniekiem. Ezoteriķi atklāj, uz ko var norādīt dažādas sadzīves problēmas.

Visums bieži palīdz risināt problēmas un meklēt pareizo ceļu dzīvē. Nereti tas notiek ar vienkāršu, bet nepatīkamu un zīmīgu brīdinājumu palīdzību, par kuriem runāsim tālāk.

Problēmas ar durvīm

Slēdzeņu salūšana. Ja ir salauzts ieejas durvju slēdzis, tas nozīmē, ka cilvēka vidē ir nodevējs vai ļoti negatīvs cilvēks, kurš veiksmīgi izliekas par draugu. Ja tāda cilvēka šobrīd nav, iespējams, viņš drīz ieradīsies.

Reklāma

Slēdzeņu salūšana starpistabu durvīs ir zīme, ka starp mājas saimniecēm ir domstarpības. Visticamāk, tas norāda uz liela strīda tuvošanos vai melu esamību starp mīlētājiem vai bērniem un vecākiem.

Čīkstēšana. Kad durvis pēkšņi sāk čīkstēt, Visums cenšas pateikt, ka kādam no cilvēkiem, kuri dzīvo dzīvoklī vai mājā, ir pienācis laiks parūpēties par savu ķermeni.

Kaitīgie ieradumi var būt ļoti bīstami, tāpēc ir jāatbrīvojas no tiem.

Tas arī var norādīt uz drīzām veselības problēmām – sākot ar vieglu saaukstēšanos un beidzot ar kaut ko nopietnu. No tā var izvairīties, ja mēs pievēršam uzmanību veselības aprūpei.

Durvis aizcērtas. Tas norāda, ka mājā vai dzīvoklī dzīvojošie cilvēki ir novirzījušies no ceļa un iet pa nepareizo ceļu. Noticis vai drīz notiks kaut kas, kas var negatīvi ietekmēt plānus.

TURPINĀJUMU LASI NĀKAMAJĀ LAPĀ!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu