Aculiecinieka foto
Reklāma

Karstākais jaunums Ulbrokā tiešā un pārnestā nozīmē: karstuma dēļ aizdegusies un uzsprāgusi cisterna, kurā pārvadāti cūku mēsli, ziņo raidījums “Degpunktā”.

Eksplozijā iznīcināta pati tvertne un bojāts elektrības stabs, bet par laimi tuvumā nav bijuši cilvēki, tāpēc neviens nav cietis.

Pēc Ulbrokā nograndušā sprādziena dažiem vietējiem iedzīvotājiem mājās nodrebēja stikli, bet pāris mājsaimniecības pat uz īsu brīdi palika bez elektrības. Uz Dauguļupes ielu, kur atrodas cūku ferma, nekavējoties traucās glābēji. Viņiem adresi nevajadzēja meklēt navigācijā, jo pa gabalu bija redzami dūmu mutuļi. Bija eksplodējusi autocisterna, kurā vesti cūku mēsli, un sācies ugunsgrēks.

Reklāma

“Metāns, tā bija mēslu muca. Tas bija sakrājies, karstums šis, nostāvēja un uzrāva augšā. Kaut kur dabūja dzirksteli un aizdegās. Vienkārši tas blieziens bija labs. Bet viss labi, visi dzīvi,” stāsta kaimiņu teritorijas darbinieks.

Veiksmīga sakritība, ka sprādziena brīdī uzņēmuma teritorijas tuvumā neatradās neviens no darbiniekiem, palaimējas arī gājējiem un autovadītājiem, jo, eksplodējot cisternai, no tās izšāvās iekraušanas lūkas vāks, kas pa gaisu aizlidoja vairākus metrus un piezemējās uz braucamās daļas, bojājot asfaltu.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu