Ekrānšāviņš no Facebook
Reklāma

Prognožu astrologs Kristaps Baņķis pareģoja 2020. gada krīzi, jau prognozējot 2020. gada notikumus 2019. gada augustā un oktobrī. Kā Baņķis raksta savā blogā vietnē www.astrologi.lv, tajā nekas nav pielabots klāt – viss ir godprātīgi saglabāts! Dažas prognozes jau piepildījušās, citas vēl priekšā un Superhoroskopi.lv lasāma pilna versija – daudz vēl palicis aizkadrā.

Atbildot uz žurnālistu jautājumu, kā viņš vērtē prognožu piepildīšanos, Baņķis atbildēja: “Pēc tām pašām manām prognozēm #krīze2020 ir process, kuru (tā globāli sakritis) aizsāka tieši vīruss. Bet tas nav vienīgais notikums, kas mūs sagaida turpmāko piecu gadu laikā, kuram jāmaina pasauli globāli.

Tas ir process, kurā ir vairāki etapi, kas atkarīgi no valstu vadības rīcības plāniem. Tieši tādēļ savā twiterkontā ar #krīze2020 esmu devis arī noteiktus laika posmus, kad var notikt pagriezieni (ja ir prātīga rīcība) uz izeju vai uz krīzes padziļinājumu.

(…) Neesmu fatālisma astrologs, es pētu ciklus un procesus, kur ietekmes nosaka arī rezultātu. 2017.gada maijā pēc astrokartes man bija skaidrs, ka #krīze2020 ir neizbēgama, bet tobrīd tās veidi vēl globāli tikai tapa.

Reklāma

Šajā laikā vispār mainās izpratne par to, kas ir krīze un redzu, ka valdība iet veco taciņu, izteikti atsaucoties uz 2008. gada krīzi un ekonomisko kritumu, kas nav korekti. Atbalstīt stimulēt – ļoti slidena tēma. Jo laiks gars saka – ekonomēt, taupīt un izvērtēt prioritātes jeb atdalīt graudus no sēnalām, bet kurš gan grib tikt ieskaitīts sēnalās. Tāpat paredzu, ka līdzekļi tiks gana pašķērdēti!

Tā kā pats ar astro limbo apzīmēju tieši krīzes izpratni kā visaptverošas bailes, neziņu, pašam tam ļauties nozīmētu iet kopējā panikas solī! Astrologam ir jāpaliek ar vēsu prātu, jāpēta un jāanalizē. Protams, nepatīkami, ka sliktās prognozes piepildās, bet tikpat nepatīkami bija man personīgi, ka visas šīs manas prognozes par #krīze2020 tika ignorētas un neuzskatītas par nopietnām, lai arī devu padomus, kā to apiet.

Klienti, kuri paklausīja, nav zaudētājos. Sabiedrība kopumā ignorēja.

Joprojām mani nav neviens no valdības uzrunājis, bet ekonomisti, kuri vēl nesen teica “krīzes nebūs ne šogad, ne nākamgad” turpina dot padomus!

Absurdi un ļoti skumji. Pēc manas pārliecības bailes un panika ģenerē notikumus, tādēļ, ja kāds sabijies, lai uzdod jautājumu – ko darīt, kā darīt, kādi secinājumi? Un sākt rīkoties, prasīt padomu. Bet šī nu ir tā reize, kad neko nedarot jeb guļot dīvānā arī var izglābt pasauli 🙂

Atceramies, ka nelaime nenāk viena, ka nevajag būt augstprātīgiem un uzskatīt, ka tas nevienu neskar.

Mani tā skāra jau 2017. gadā, kad apzinājos, sāku veidot, cik vien spēju uzkrājumus, mainīju darbības veidus (pārgāju uz konsultācijām neklātienē), neizdarīju nekādus nevajadzīgi lielus pirkumus (TV man desmit gadus vecs un to faktiski neieslēdzu jau septiņus gadus). Daudzi ar krīzi saskārušies tikai tagad – pēdējo mēnesi. Es ar šo domu, ko, kad un kā darīt, jau dzīvoju trešo gadu!

Izsaku līdzjūtību, kuru veselība cietusi, jo tā ir NELAIME!

Bet tos, kuri pārtērējušies, sapirkuši jaunākos iPhone, televizorus, pārkreditējušies pār jēgu un pēdējo gadu veikalu ratus krāva līdz ūkai ar gardumiem, bet līdz baznīcai noziedot nevīžoja aiziet – piedodiet, NAV žēl. Kā jau teicu, brīdināju, ka patērētājkultūra ir neveselīga un tās spilgtākie pārstāvji piedzīvos sabrukumu – kas arī neizbēgami notiek. Tāpat kā pirms krīzes domāja par ēšanu, tā krīzē spēj domāt pamatā par ēšanu un dir…, atvainojiet!

Tas neatteicas uz cilvēkiem, kuru dzīve vienmēr ir bijusi no rokas – mutē, maznodrošinātos. Tos vajadzētu pabalstīt. Tāpat kā kuplās ģimenes. Ne velti, es brīdināju, ka piecu gadu laikā notiks būtiska sociālā noslāņošanās un tai nebūs pretzāļu! Pārējiem – jāsavelk jostas! Ko personīgi apzināti darīju jau pēdējos trīs (!!!) gadus!

Tāpat jau gadu strādāju TIKAI no mājām, tamdēļ esošā krīze man nerada papildus diskomfortu darba jautājumos – apzināti pārorientēju laicīgi visu darbu tiešsaistē, likvidēju biroju. LAICĪGI – ir atslēgvārds, kam astroloģija patiesi ir noderīga. Bet tāpat pamata darbu bija jāizdara pašam un pirmos taupības sagatavošanās eksperimentus esmu veicis pats ar sevi. 🙂 Un ieteicu klientiem un daudz ko arī publiski.

Gribu pateikt paldies medmāsām, ārstiem un pārdevējiem uc, profesijām, kas cītīgi strādā, lai visiem būtu labi, ceru, ka valdība piešķirs ordeņus arī PARASTAJAI TAUTAI!

Biznesa prognoze 2020. gadam – nākamajā lapā!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu