Kadrs no video
Reklāma

Kaut arī Zviedrijā inficēto skaits no visām Skandināvijas valstīm ir lielākais, tur pulcēšanās un pārvietošanās ierobežojumi nav tik strikti kā citviet.

Par to, kā norit ikdiena Zviedrijā, LTV pastāstīja Ravita Stankēviča, kura tur dzīvo kopā ar ģimeni.

Kā ziņots, Latvija atjaunojusi prāmju satiksmi ar Zviedriju un Vāciju. Ārvalstu komandējumu nodrošināšanai šodien “StenaLine” prāmis veic reisus no Ventspils uz Nīneshamnu Zviedrijā, liecina informācija Satiksmes ministrijas mājaslapā.

Reklāma

Ceturtdien, 9.aprīlī, plkst.10 “StenaLine” prāmis izbrauks no Ventspils uz Nīneshamnu, kur ieradīsies 9.aprīlī plkst.17.30.

Savukārt piektdien, 10.aprīlī, paredzēts “StenaLine” prāmja reiss no Liepājas uz Trāvermini Vācijā. Tas izbrauks plkst.10 un ieradīsies galamērķī 11.aprīlī plkst.12.

Visi trīs prāmju reisu prioritāri paredzēti uzņēmumu darbiniekiem, kas saņēmuši Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) atļauju darbam ārvalstīs pasūtījuma izpildei vai kam nepieciešams atgriezties Latvijā (komandējums).

Savukārt pirmdien, 13.aprīlī, plkst.8.30 paredzēts reiss Nīneshamna-Ventspils. Prāmis Ventspils ostā piestās 13.aprīlī plkst.19. Šajā reisā paredzēti pasažieru pārvadājumi tikai ar darba devēju noformētām atļaujām no LIAA.

Līdz 12.maijam Latvijā saistībā ar Covid-19 slimības izplatību izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojumu.

Tostarp ir atcelti starptautiskie pasažieru pārvadājumi caur lidostām, ostām, ar autobusiem un dzelzceļa transportu, izņemot pasažieru pārvadājumus ar valsts gaisa kuģiem un militāro transportu. Taču ar satiksmes ministra atļauju var tikt pieļauti izņēmumi un pēdējās pusotras nedēļās Latvijā ielidojuši vairāki desmiti repatriācijas avioreisu, kā arī ienākuši prāmju reisi.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu