Foto - Pixabay
Reklāma

Ezoteriķi uzskata, ka ir noteiktas pazīmes, pēc kurām var pateikt: cilvēkam ir paaugstināta enerģētika, un, ja tā netiek kontrolēta, var nejauši nodarīt kādam kaut ko sliktu, piemēram, uzlikt lāstu vai ļaunu aci.

Pirmā pazīme

Reklāma

Bieži redzi sapņus, kuros esi pilnīgi neaizsargāts un nespēj pretoties negatīvai iedarbībai. Tādi sapņi esot droša pazīme, ka tev jāiemācās vadīt uzkrātu spēcīgu negatīvu enerģiju.

Otrā pazīme

Tev reti ir siltas plaukstas. Tu bieži salsti, pat mājās ģērbies silti, īpaši ziemā. Karstas plaukstas nav tev raksturīgas.

Trešā pazīme

Tu vari ilgi skatīties uz kādu priekšmetu, par to pat nedomājot. Tu bieži skaties tālumā, koncentrējoties uz iekšējām domām un vizuāliem tēliem.

Ceturtā pazīme

Tev ir tumšas acis. Tās var būt jebkurā krāsā – zilas, brūnas, zaļas, pelēkas – bet noteikti tumšā tonī.

Piektā pazīme

Tev ir iekarsīgs un emocionāls raksturs. Tu bieži “uzliesmo” un tikpat ātri nomierinies. Tavas emocijas mainās ātri, tās bieži ņem virsroku pār saprātu un nosaka tavu rīcību.

Sestā pazīme

Tu nereti uzzini, ka cilvēkam, uz kuru tu dusmojies, notikušas kādas nepatikšanas. Iespējams, tev pavīd prātā doma, ka tās ir tavu dusmu sekas.

Ja pat dažas no šīm pazīmēm šķiet pazīstamas, tev jācenšas vadīt un ierobežot savu negatīvo enerģiju. Par to jāzina un tā jākontrolē, lai nejauši nenodarītu pāri apkārtējiem cilvēkiem.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu