Kadrs no video
Reklāma

“Kongresu nams ir nojaucams līdz ar zemi. Marmora gabalus, kas tur saglabājušies no padomju laikiem, var izpārdot izsolē bagātu cilvēku vasarnīcām un būvēt tur jaunu un modernu zāli. Tur ir infrastruktūra, tur ir autostāvvietas,” RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu Top 5”sacīja Latvijas Nacionālās operas un baleta direktors Zigmars Liepiņš.

Liepiņš arī norādīja, ka ideja būvēt koncertzāli uz AB dambja ir absurda kaut vai no drošības aspekta.

“Es neesmu māņticīgs, bet man nepārtraukti rādās skats, kā evakuācijas gadījumā 1500 cilvēki nāks no turienes ārā un ugunsdzēsēju mašīnas dosies pretējā virzienā, un viņi uz tā šaurā pudeles kakla satiksies. Es negribētu tādu apokalipsi savā dzīvē redzēt,” sacīja Liepiņš.

ReklāmaOptimālākais variants koncertzāles izbūvei, pēc Liepiņa domām, ir Andrejosta vai Kongresu nams. Tomēr svarīgākais – vai valstij vispār ir nauda, lai būvētu koncertzāli.

“Svarīgi, vai šīs paaudzes mūziķi, kas vēl pašlaik spēlē simfoniskajā orķestrī, vai viņi sagaidīs savas dzīves laikā šo zāli? Vai tiešām Rīgā 25, 30 gadu laikā nevarējām uzbūvēt koncertzāli? Vai tiešām šajā valstī nav pienācis laiks šo zāli uzbūvēt?” retoriski jautā Zigmārs Liepiņš.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu