'Publicitātes attēls
Reklāma

Pirmdien, 2018. gada 22. oktobrī, Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī piedalījās Latvijas simtgades jubilejai veltītās sudraba kolekcijas monētas “Ģerboņu monēta” atklāšanā.

“Uz jaunās kolekcijas monētas visu četru kultūrvēsturisko apgabalu ģerboņi stāv līdzās. Tas ir skaists veids, kā apliecināt – mēs Latvijā esam vienoti dažādībā. Ikviens mūsu valsts novads ir neatņemama Latvijas daļa. Ar savām kultūrvēsturiskajām tradīcijām, tautastērpiem, dziesmām un dejām. Ar cilvēkiem un katram no novadiem piemītošajām atšķirībām, kas viena otru papildina, veidojot mūsu Latviju!”, uzsvēra Valsts prezidents.

Reklāma

Valsts prezidents atzīmēja, ka pirms dažiem gadiem, kad Latvija pievienojās eirozonai, daudzi cilvēki Latvijā bažījās, ka izzudīs mūsu skaistās un unikālās nacionālās naudas tradīcijas. Šodienas pasākums ir apliecinājums, ka šīm bažām nav pamata. Gluži pretēji, eiro monētas ar nacionālo dizainu nes Latvijas vārdu un identitāti plašāk nekā jebkad.

Valsts prezidents pateicās Latvijas Bankai, māksliniekiem un tēlniekiem, kas devuši savu ieguldījumu, lai Latvija 100. dzimšanas dienā varētu lepoties ar savu valsti un turpināt izcilās naudas tradīcijas.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu