Publicitātes foto
Reklāma

Ceturtdien, 27.septembrī plkst. 23:30 Apple oficiālā izplatītāja “iStyle” veikalā t/c “Riga Plaza” (ieeja “Ņujorka”) notiks jaunā iPhone Xs ekskluzīvā atklāšanas ballīte, kurā ikviens iPhone zīmola cienītājs kā pirmais varēs ne tikai apskatīt, bet arī iegādāties jaunāko iPhone modeli.

Ballītes laikā viesi varēs baudīt kokteiļus un uzkodas no kokteiļbāra “Mākonis”, par mūziku gādās DJ, savukārt pašu pasākumu vadīs tehnoloģiju eksperts Artūrs Mednis.

Pasākuma viesu vidū tiks izlozēts arī viens laimīgais, kurš dāvanā saņems jauno iPhone Xs, savukārt pirmie 100 apmeklētāji saņems pārsteiguma dāvanas no “iStyle”.

Reklāma

Jaunākā iPhone modeļa tirdzniecība tiks uzsākta tikai piektdien, taču pasākuma apmeklētājiem būs unikāla iespēja to iegādāties pašiem pirmajiem. Turklāt, atnesot uz “iStyle” savu veco iPhone modeli, pārdevēji to novērtēs, un apmaiņā pret to būs iespēja iegādāties jauno iPhone Xs lētāk.

“iStyle” ir premium klases Apple izplatītājs, kas specializējas oriģinālo Apple produktu un aksesuāru tirdzniecībā un pilna servisa atbalsta nodrošināšanā klientiem, piedāvājot autorizētu Apple iekārtu remontu un servisu, veco iekārtu atpirkšanu, iekārtu apdrošināšanu un pagarinātu garantiju, kā arī B2B apkalpošanu un īpašu lojalitātes programmu. “iStyle” pieder informācijas komunikāciju tehnoloģiju uzņēmumu grupai “Midis Group”, kas pasaulē plaši pazīstama pēc piedāvātā plašā produktu klāsta, kurā ietilpst programmatūra un aparatūra, servisi, izplatīšana un sistēmu integrācija.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu